Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

kdybych bývala mohla...

...byla bych dnes tady!



Další z naplánovaných cest, kterou jsem raději zrušila. 
I když moje paní doktorka říkala, že bych klidně odcestovat mohla, já bych prostě v klidu nebyla, raději si dopřeju klídek domova a pocit , že dělám pro mimi to nejlepší než riskovat a být ve stresu, že by se něco mohlo stát.

Tak alespoň takhle virtuálně:-).

Amsterdam SAIL -  5ti denní přehlídka plachetnic.
Největší na světě! 
Koná se jednou za 5 let a pokud by jste rádi zažili něco speciálního, tak tohle je přesně ono.
Ulice jsou plné lidí a doprovodných akcí a kanály a moře plné lodí.
Kromě těch nej velkých plachetnic je na vodě snad každý kdo má loď.
Jindy poklidné vody brázdí spousta lodí různých velikostí a na pohled to vypadá víc chaoticky než obrovské křižovatky v Číně:-).
Nechápu jak to zvládají ukočírovat, ale o žádné větší kolizi jsem neslyšela:-).

Sledujeme akci na netu a v TV,  je to krásný, můj instasyn si to užívá naplno, přímo na jedné z lodí.

Plachetnice jsou nádherné lodě...




...a vůbec se nedivím našemu instantnímu synkovi, že se dal na studia na námořníka...

ten v čepici :-)

...je to určitě náročné...



...ale má to své kouzlo...








... a kór pro nás , co to máme k moři tááák daleko :-).

Na přehlídku musí být na lodi všechno tip top a námořníci pěkně na svých místech ...


...a ani noční oslavy neberou konce...



...tak snad se nám povede podívat se na tuhle akci za 5 let.

Opět mě to hodně mrzí, kvůli Adamovi, ale zase za 5 let si to užijí i prťata:-).

Tak to je můj tip  "kam na výlet za 5 let" :-)))...
...no dobře je to ještě daleko, ale pokud tady na blogu tou dobu ještě budu, připomenu ho včas :-))).

Mějte krásný víkend!

(skoro už bych si mohla udělat štítek s názvem "necestováníLL" :-))) )

Komentáře

  1. Milá Lucie,udělala jste dobře,že jste nejela,klid v tomto stavu je nadevše ! Ale je to nádhera Ty lodě a zvlášť plachetnice,také je mám moc ráda,jak se vznáší na hladině,ale je tam tvrdá práce s lanovím za tím to dobře vím,ale ten nádherný pocit na moři,ve větru ..... Mějte se krásně a dík za pěkné fotečky ! Zdena

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Zdeno díky, já vím, ale tak k moři se snad dostanu dřív jak za 5 let :-))). Krásné dny!

      Vymazat
  2. Krásně zpracováno. :-) Taky se tam za 5 let chystám. :-) Letos nezvládáme ani dovolenou. Krásný víkend a ať je vám dobře a klidně až do prosince.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Moc díky a přeji ať brzo nějaká ta dovolená vyjde!

      Vymazat
  3. Tak to musí být nádhera - miluji moře a plachetnice - pak si to užijete rozhodně víc všichni.....

    OdpovědětVymazat
  4. Nádhera, připisuji si to na svůj seznam výletů za 5 let :))

    OdpovědětVymazat
  5. Jéé, to je opravdu zajímavý tip! Díky. Krása plachetnic je taková důstojná a pracná.

    A to jsou vaše rodinný fotky, či čo? Takový pěkný...

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ach , zapoměla jsem napsat, že zdroj fotek je internet...bohužel rodinné album ne :-). Krásné dny!

      Vymazat
  6. To musí být úžasná akce. Moře miluju, nemusím se v něm koupat, stačí mi ho cítit a slyšet. To abych si někam poznamenala a za 5 let naplánovala výlet.

    OdpovědětVymazat
  7. Krásný, taky bych se tam hnedka vypravila :)

    OdpovědětVymazat
  8. Famózna akcia, muž bol užasnutý, Milovi to ukážem a ten popis plachetníc !

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Alenko a pak vidět to na vlastní oči ...ty lodě jsou nádherný!

      Vymazat
  9. Luci,
    za pět let můžeš vyrazit na tenhle výlet s jedním mladíkem (Adam) a jedním malým "šmudlou".

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Pavlo díky...se dvěma "šmudly" :-).

      Vymazat
    2. Luci,
      já úplně zapomněla - oprava se dvěma, jak už jsi napsala (nebo jednou šmudlovou)

      Vymazat
  10. Lucie tak to je náádhera,děkujeme za tip,a Vy se opatrujte,Adámek a mrnousci si to užijí příště,krásný víkend,dae

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Dae díky, no právě a už z toho i něco budou mít :-))). krásné dny a díky!

      Vymazat
  11. No to je krásné....dech beroucí...taky bych tam byla kdybych mohla :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie