Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...



Vše vysychá .....myslím že budou mít dneska všichni vyschlo i v krku ..... aspoň že máte kam utéct do chladna Maxík si dává asi ranní dávku.... je fajn, že umí být přikrytý náš tedy ani náhodu.....
OdpovědětVymazat:-)))...no a měli, ale otřepali se , uklidili , vykoupali, doplnili zásoby jídla i pití a už zase vymýšlí co podniknout. Max vydrží přikrytý jen chvíli, teď v tom vedru to neva, ale jinak bývá právě v ložnici dost zima a proto se sháním po pyžamku typu overal s capkama, protože je dělají jen do určité velikosti a pak by měl často nohy jako led:-). Krásný horký den!
VymazatLucia krásne ráno aj tebe. Sucho je aj u nás, vody v potoku pomenej, a práve mi doprala práčka, tak len dúfam, že nejako s vodou vyjdeme. Lenka
OdpovědětVymazatLeni tak tu dopranou pračku závidím, já teď pakuju tašky mému muži ssebou do práce, kde to vypere a usuší a doveze...možná si na tuhle variantu zvyknu :-))). Krásné dny!
VymazatDobré ráno Lucie!
OdpovědětVymazatKdyž tak čtu váš příspěvek, říkám si, jak je super, že mi z kohoutku teče pořád voda :) Já zase tahle vedra prožívám v práci, 14 hodin na nohou, takže taky žádná zábava...Musíme to prostě přežít a doufat, že už brzy zaprší ;)
Katka
Katko to je super, člověk si to neuvědomuje, ale jakmile dojde voda nebo nejde proud jsme my zhýčkaní v koncích :-))), ale teda být v práci v tomhle počasí musí být fakt náročný...přeji výdrž, co nejvíc chládku a po práci zasloužený odpočinek!
VymazatLucinka aj Váš blog je pre nás čistá svieža vodička - obdivujem Vás ako zvládate pri Vašom stave také návštevy - pre mňa ste hrdinka - šetrite sa prosím.....pozdravuje Marianna
OdpovědětVymazatMarianno moc díky, ale jak jsem psala dřív, cítím se dobře a plná energie, jen doktorům se to nezdálo, tak se krotím a šetřím, ale o to víc mám nápadů co udělat a tak ... ani mi nepřišlo jak je takový nařízený odpočinek náročný:-). Krásné dny!
VymazatTaky Vás obdivuji,že zvládáte Ty Vaše kluky a jejich kamarády,máte sice na to prostor,ale stejně jste obdivuhodně tolerantní žena,uvědomuje si to manžel ? Že už skoro nemáte vodu,je v dnešním počasí skoro normální,ale zároveň hrozné ! Vy máte svoji studnu ? Přeji hodně sil a vrácení vod,voda je život ! Krásnou neděli přeje Zdena
OdpovědětVymazatZdeno, muž si to uvědomuje moc dobře, hlavně dnes :-))), ale prostě kluci holt musí dodržovat pravidla a v podstatě se o sebe starají sami plus napčíklad nakoupí a pomůžou na zahradě a tak. Původní plán byl , že během pobytu dorostu budeme s prckama pryč, ale holt museli jsme se navzájem nějak přizpůsobit:-). Studnu sice mám , ale je to vlastně jen vrt a voda z něj rudá, používáme studnu obecní, ale vody je málo a je nás na ní několik domů. Krásné dny!
VymazatTy jo, nevim, mozna mam k tomu nejakej spatnej pristup nebo pohled, ale js to beru jako dost sobeckost toho chlapa....mate dve maly deti, dalsi na ceste a jak jste psala neni to uplne ok tehotenstvi a na starost dalsich x lidi. Ani nechci pomyslet kolik mate povinnosti, jen ten bordel na stole by se mi nechtel po nich uklizet. Do toho to vedro... Ovsem jestli lezite s nohama na stalo a o vetsinu se stara muz a jeho dospele deti, beru zpet a omlouvam se za komentar:-)
OdpovědětVymazatMuž moc dobže ví, že to tu kluci žádný mama hotel mít nebudou a kluci to vědí taky:-), kdybych neměla nařízený odpočinek, klidně bych jim něco uvařila, ale teď se starají sami o sebe a očas i o mně, ale samozžejmě jsou ve věku, kdy když dojde na zábavu neznají bratra a vše jde stranou a protože ostatní dny si po sobě poctivě uklidí naše společné prostory jednou jim to holt musím tolerovat. A hlavě jsem ráda, že jsem vydržela a nezačala s úklidem, jak se pobudili děti zajeli jsme na nákup do hračkárny a na dortík a než jsme se vrátili dali kluci dům i zásoby do pořádku.
VymazatPokud by ale pořádali mejdan každý den a já se ráno probouzela do toho bince, rychle by cestovali o dům dál :-))). Krásné dny!
Dobrý den Lucie, mám moc rada Vas blog, obdivuji Vasi energii a nápady. Obzvláště v tomto vedru a vzhled k Vašemu těhotenství. Jsem na tom podobně, je mi 37 a jsem v 33tt a rozhodne to nezvládám, vůbec, natož jako Vy - s tolika akcemi a činnostmi. Navíc když jsem viděla předpověď počasí na další týdny chtělo se mi brecet. Vedro nemám rada obecne natož teď v těhotenství. Máme doma už čtyřletou dcerku a nebýt myho bajecnyho může, který v podstatě vše táhne sam, tak nevím... Každopádně moc děkuji za Vás blog a mejte se hezky
OdpovědětVymazatZdravím Jano, tak 33 tt už je přeci jen jiná káva:-). A vlastně mě přijde, že teď nic moc nedělám, snažím se být co nejvíc někde v chládku s nohama nahoře, ale protože mi nic není, je to celkem dřina :-))) a myslím, že můj muž si teď taky trochu drbe hlavu, jednak jsme nepočítali s tím, že budu nucena odpočívat a pak taky s prací navíc, ale zvládá to statečně:-). Krásné dny a ať je Vaše těhu pohodové a tak jak má být!
VymazatDobrý den Lucie, mám moc rada Vas blog, obdivuji Vasi energii a nápady. Obzvláště v tomto vedru a vzhled k Vašemu těhotenství. Jsem na tom podobně, je mi 37 a jsem v 33tt a rozhodne to nezvládám, vůbec, natož jako Vy - s tolika akcemi a činnostmi. Navíc když jsem viděla předpověď počasí na další týdny chtělo se mi brecet. Vedro nemám rada obecne natož teď v těhotenství. Máme doma už čtyřletou dcerku a nebýt myho bajecnyho může, který v podstatě vše táhne sam, tak nevím... Každopádně moc děkuji za Vás blog a mejte se hezky
OdpovědětVymazatLuci obdivuji ale zároveň vim ze kluci se o sebe umi a musí postarat ...však už jsou velcí. S tou vodou to musí byt peklo...me staci ze me ted nejde myčka a to není vodou a kdyby ještě pračka ...
OdpovědětVymazatDneska jsem tu měla podobně velkou partu mladíků a jedné slečny a hned jsem si na vás vzpomněla.
OdpovědětVymazatAle taky si při odchodu všechno uklidili a já si to jen doladila po svém.
Spíš mi udělalo radost, že ti lidé vůbec přišli a pobyli u nás, protože většinou tady sedím sama v perfektně uklizeném domě . A o tom to asi není...
Milá Lucie,moc děkuji za odpověď. A jsem ráda,že to máte v rodině vše dobře rozdělené, a hlavně brzo přeji Vám i nám všem aby konečně napršelo !!! V mnoha oblastech už není voda. Přeji Vám a Vaší rodince vše dobré a hlavně zdraví !!! Zdena
OdpovědětVymazat