Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Chaos v obraze může být krásný...

...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit.  A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...

inspirace...

...na Vánoce

Přeji pohodový pátek!






Postupně nám doma přibývají vánoční dekorace a ozdoby a mě tahle předvánoční atmosféra moc baví a díky dětem asi ještě víc.
Max i Adam jásají nad každou novinkou kterou najdou a nebo kterou dělají se mnou. Protože účastnit se všeho je ještě lepší:-).
Andy taky koulí očima po novinkách v každém pokoji :-).

Stejně jako každý rok, už dost dlouho připínám obrázky na svou nástěnku pinterest.
(Velké díky za něj, ten kdo ho založil netuší, kolik už mi ušetřil peněz za časopisy :-) )

A i když některé obrázky jsou opravdu jen o snění (hlavně ty plné sněhu :-)) určitě  hodně ovlivňují to jak potom vypadají vánoční dekorace u nás.

Tak tady je pár mých inspirací na krásné Vánoce...
















...při pohledu na tyhle obrázky mě popadne chuť jít si pověsit věnec z jehličí nebo zapálit svíčku a nebo udělat svářo a zatopit v krbu a těšit se na vánoce:-).


Letos mě baví věnečky, jehličí a další přírodní materiály s červenými detaily.
Moc ráda bych vyměnila plastové koule za nějaké jiné ozdoby.
Skleněné zatím ještě ne (během loňského silvestra letěl celý strom k zemi, protože si pod ním hráli Adam s kamarádem...načasovali si to kluci  výborně.... když náš kamarád dosedl po jídle na gauč a prohlásil , že by to chtělo nějakou akci když je ten silvestr ...hned bylo o akci postaráno  :-) ).
Ale kovové, hadrové nebo dřevěné by s námi možná i několikery Vánoce přečkat mohly:-).

A jak to máte u vás?


Komentáře

  1. Moc díky za inspiraci, určitě využiju! Ale i u vás je to moc krásné. Mrněte na na Fler na "Potěšílek", paní nějakou dobu nedělala, ale teď se do toho zase pustila a má i krásné ozdůbky. My máme od ní Betlém, spoustu zvířátek a pohádkových postav, děti (i větší) si v kombinaci s dřevěnýma kostkama úžasně vyhrají. A taky jsem jednou viděla stromek ozdobený barevnýma papírovýma řetězama a k tomu byla navěšená taková ta nejlevnější malinká zvířátka z Ikea, vypadalo to moc hezky. Mějte se krásně! Hana M.

    OdpovědětVymazat
  2. Hezké obrázky, ale moc nevidím rozdíl mezi nimi a těch fotek od vás....jen ten sníh chybí...hezký víkend a těšení...i s dětmi..... přeje babi ze severu...Milada

    OdpovědětVymazat
  3. Lucinko taky se chodím inspirovat - teď třeba u tebe :-)) měj krásné dny ♥ Iva

    OdpovědětVymazat
  4. Já Pinterestu miluju.Dcera mě s ním seznámila a neznám úžasnější relaxaci,muzete se přenést kamkoliv,cestovat,kochat se,inspirovat...

    OdpovědětVymazat
  5. Já letos zkoušela dělat na stromeček hvězdičky z přírodních dřevěných korálků, Adam by to jistě už zvládl sám, pokud tedy máte ještě nějaký volný čas.Návod je na youtobe, kdyby byl zájem.Vypadají vážně moc dobře.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie