nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....


Tak to je krásný ty děti ve skříňce ☺ pěkný víkend Eva
OdpovědětVymazatSuper, konec kuchařské story mě dostal. Být tak muška a moci sledovat celou Maxovu anabázi s umístěním Anny a pak sám sebe :-D. Na takto malých dětech je kouzelné sledovat tu jejich radost z vlastních schopností. Leckdy se na ně prostě nejde zlobit, byť vymyslí něco poměrně nebezpečného. Ono většinou odvážnému opravdu štěstí přeje :-). Hezkou sobotu všem. Lea
OdpovědětVymazatTedy, fakt se bavím:o)).Máš pěkná kvítka a co hlídat! Ale jsou rozkošný!!! Navíc mají moc fajn maminku::o)! Mějte se tam u vás všichni krásně. Inka
OdpovědětVymazatÚžasný od začátku do konce....jsou to broučci.....ještě si s nima užiješ :-D
OdpovědětVymazatJsou vážně roztomilí:-)Max má bezva nápady...:-)Hanka H.
OdpovědětVymazatKreativní maminka = kreativní děti :-) Přeji prima dny plné prima překvapení. Věrka
OdpovědětVymazatAH gott sind die ZWEI süß.....
OdpovědětVymazatdas werden sicher mal ganz gerne in der KÜCHE kochen,,,
wünsche noch einen schönen ABEND
bis bald die BIRGIT aus TIROL
A ja musim obdivovat jak Aninka vydrzi sedet v jidelni zidlicce, to ja ani u jednoho syna nezazila :-D
OdpovědětVymazatMoc se mi líbí, že děti dělají všechno s tebou. Taky jsem ráda s mamkou vařila a pekla a teď na to ještě raději vzpomínám :-)
OdpovědětVymazatJste super všichni.Marie
OdpovědětVymazatZdravím Lucie,
OdpovědětVymazatúčes moc chválím, je to jako byste mluvila kvalitativně i kvantitativně :-) o mých vlasech, doufám, že ty Vaše budou poslušnější, ty moje totiž padají i šest let po posledním porodu...tak držím palec. Mám prosbu, moc se mi líbí ten truhlík na bylinky co máte v kuchyni a budu vděčna za tip - buď sem, nebo "newblackcz@gmail.com". Moc děkuji, Kateřina
Kateřino, díky. Truhlík je z IKEA http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80285787/
VymazatKrásný dny!
Lucie moc dekuji a take preji krasne zimni dny. Katerina ��
Vymazat