12 dubna 2017

Nemohla jsem spát...

...zlatíčka naštěstí ano:-)

Přeji prima středu, upršenou (alespoň u nás) !Pokud to včas nepodchytím, nakýbluje se Max k Adamovi do postele a nebo naopak, já pak v noci  seberu Maxe ze země  a odnáším ho do volné postele:-).

Usnula jsem až k ránu, nezazvonil budík a tak jsme zaspali:-).

Závidím Andulce, ta si i přes spokojený noční spánek dává svou dávku dopoledního a já si jdu uvařit kafe a sepsat nákupní seznam a tak nějak si naplánovat velikonoční "volné" dny :-).
A taky si připravit dřevo na zátop, protože to vypadá že večer si zase přitopíme v kamnech.

Mějte pěkný den!

5 komentářů:

 1. Spomínam si, že s postieľkami to bolo u nás tak isto.
  Keď boli prví dvaja mali v trojizbovom byte spoločnú izbu, poschodovú posteľ a my rodičovskú spálňu.
  Poschodovú posteľ sme samozrejme pri našich hyperákoch rozložili.
  Narodila sa tretia a my sme mali futon-drevený rošt-matrac z Ikea, roztiahli sme ho vzniklo prvé ležovisko, také, aké máš ty. Tam sme hniezdili a kojili v rôznych zostavách.
  Pribudol štvrtý, od tretej o málo starší, takže boli v izbe spolu na tom ležovisku, čo sa nepáčilo kontrole zo sociálky, vraj veľmi nízko.
  Potom bola chlapčenská a dievčenská izba a náš rodičovský spací kút v obývačke, kde sa ešte kojilo, potom plnilo deťmi, ale aj králikmi.
  Ňufák mal taký rituál, že keď sme ho ráno vypustili z klietky, hupol k nám spolu s deťmi do postele.
  Niekedy si ju aj označil...
  No a spolu s Hedvigou mali potomstvo, ktoré zajačica vždy odvrhla, takže som mala pri posteli aj krabicu od topánok, v nej vatu, zajačiky a v istých intervaloch v noci kvapkala mliečko.
  No, a hyperáci vstávali ešte za tmy, Milo veľmi dobre spával v noci i poobede, takže jediný relax!
  Ešte bol aj hrací kút s kuklou z Ikea a tiež s lehnom pre Mila na chodbe!
  Nechápem, ale všetko pre nich:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Dětíčky krásně spinkají.
  U nás je slunečno, ale chladno a tak večer také topíme.
  Hezké Velikonoce.

  OdpovědětVymazat
 3. Roztomilé, jak spí max s Adamem. Já bych to podporovala, podle mého krásný úkaz sourozeneckého spojení. Naše holky (4 a čtvrt a skoro 6) spí taky spolu, lezly jedna k druhé do postele a pak jsem jim navrhla, že jim udělám letiště, byly nadšené, pro mne super, že nepadají a netísní se v jedné posteli a také ubylo chození v noci k nám, protože se přitulí jedna k druhé. A jako bonus, když potřebuju, vejdu se k nim krásně i já :-).
  Lea

  OdpovědětVymazat
 4. Luci také jsme to vyřešili letištěm ,když byly děti malé,a moc se jim to líbilo,spaly v pohodě,v klidu,bez buzení,Vaši jsou moc roztomilí,dae

  OdpovědětVymazat