nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....



Adík je rozkošný :) nehnevaj sa naňho, vytváraš mu krásne detstvo, plné zážitkov. deti sú najšťastnejšie špinavé :) a mokro u nás nie je, len neskutočné horko, bez kvapky dažďa. modlím sa za poriadnu búrku, ak nie pre moju úchylku na búrky, tak kvôli zelenine. pa
OdpovědětVymazatLuci, tak ako vidím ty sa nenudíš. O zábavu máš vždy postarané. Andrea
OdpovědětVymazatLuci Adík je teda číslo! A ten neviňoučký výraz u toho... já se teda bavím, je sluníčko. No, můžeš se na něj zlobit? To ani nejde. Správné přírodní dítě! A ty si počínáš jako zkušená indiánská pradlena! :D Tohle vám "zdravě závidím", :D :D ten les a přírodu... ach.
OdpovědětVymazatLucko
OdpovědětVymazattéda Adík se dokáže hezky ,,zřídit " , ale ber o tak, že alespoň ušetříš za drahé hračky ;-)
Dobrý den Lucie, nedávno jsem objevila váš blog a bez váhání se přidala do skupiny pravidelných čtenářů. Přeji krásné dny a těším se na další příspěvky :o)
OdpovědětVymazatAdík je správný kluk ze mlejna!! U mě má bod! :) A Ty máš bod opět za hezký článek a miliony bodů za to Vaše kouzelné místo (já vím, zase se opakuji :) )
OdpovědětVymazatJéé Luci, Vojtík vypadal minulý týden podobně ... jen měl na sobě oblečení bylo trochu chladněji. Bylo to asi dvě minuty po tom, co jsem jim řekla ať si jdou hrát jinam ... spadl na záda do vyjetého rygolu plného bláta. Řval jak jatej - ale proto, že jsem ho vzala domů a šla přestrojit. Krásné odpoledne bez bláta ... Věra
OdpovědětVymazatLucko, predpokladam, ze braska je holandskeho puvodu? Jakpak se spolu dorozumivaji? A Adik je tedy ero :o) Hezky den, Katerina
OdpovědětVymazatRáda valchu zapůjčím, vlastním jednu:-)
OdpovědětVymazatTo bahno by jste mohli využít a otevřít slatinové lázně:-D