nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....
Lucie, užívejte dovolenou! Krásné fotky. Pro nás je to trochu exotika...
OdpovědětVymazatOlga
Olgo díky, užili jsme si!
VymazatLucka, tak ten výlet vyzeral úžasne a veľký zážitok mal asi Adík. Krásne fotky. Andrea
OdpovědětVymazatAndreo, Adík měl zážitek, ale možná že já větší :-))). krásné dny!
VymazatJů,parádní dovolená!
OdpovědětVymazatVěrko , přesně tak! Díky!
VymazatKrásny zážitok, veru tie zvieratká vzbudzujú rešpekt. Sú krásne a vyzerajú tak dôstojne.
OdpovědětVymazatPekný deň.
Ľubica
Zdravím Lubica, jo respekt to opravdu vzbuzují! Krásné dny!
Vymazatwow! to musel byt zazitok(uz len prezeranie tychto foto je zazitkom pre mna :) )! ja by som sa asi bala, lebo su fakt obrovske, ale uzasne! :)
OdpovědětVymazatZdravím Mary, no velká zvířátka to jsou ! Ale super zážitek, díky za návštěvu!
VymazatJsem ráda, že rozeznám co je Losos, ale netroufala bych si tvrdit, že rozeznám, co je Sob a co Los! Doufám, že uděláš brzo školení..., teda jestli se nebudete vracet losím spřežením:-), ale i tak si počkám, neb se už tetelím zvědavostí:-)
OdpovědětVymazatPřeji, ještě příjemný zbytek pobytu.
Haha, malé školení mám v novém příspěvku...teď už je poznám! Díky a krásné dny!
VymazatAhoj LUci, teda to jsou nádherná zvířata a losi jsou to...? :-))krásný zbytek pobytu Jana
OdpovědětVymazatZdravím Jani , jojo losi!
VymazatKrásné fotky, takový zážitek. Já bych se asi trochu bála, je to opravdu velké zvíře, ale nádherné!
OdpovědětVymazatHezký den Martina
Zdravím martino, pro samé focení, jsem se nestihla bát :-)))! Krásné dny!
VymazatTeda, já tu dlouho nebyla a vy jste se zatím ocitli v severském ráji! Losi jsou fakt úžasní, nebála jsi se?:-) Posílám pozdravy a šťasný nový rok, papa
OdpovědětVymazatZdravím Šárko, trochu jsme se báli, ale zážitek to je ...a severský ráj..přesně! Krásné dny v novém roce!
VymazatLuci, nepoznám ....ale poznám jelena od srnce :-):-):-) .... fotky jsou úžasné, musel to být obrovský zážitek .... Marki
OdpovědětVymazatMarki , já dřív taky nepoznala :-))). Díky moc. krásné dny!
VymazatKrááááásný příspěvek, to jsou fešáci !!!
OdpovědětVymazatAnna
Anno, díky a díky za návštěvu!
VymazatNádherná zvířata! :-)áááááááááááááách
OdpovědětVymazatZuzí...to bylo něco na farmu :-)))...Krásné dny!
Vymazat