nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....


Luci, u nás začalo před hodinkou pršet a taje a taje a taje ..... jsem naštvaná ..... moji kluci mají mít příští týden jarní prázdniny, ještě včera jsem si říkala, jak jim to úžasně vyšlo, že si toho sněhu letos užijí až, až .......ach jo..... Marki
OdpovědětVymazatPS: Pozdravuj "maroda", vypadá to, že je "těžce nemocný" .... ale děti to tak mají, zničeho nic jim vyskočí horečky a jsou jak blátíčka, člověk si vezme paragraf a za dvě hodinky jim už vůbec nic není....
Marki...a tady že byl sníh ? NO jo marod byl jen naoko...naštěstí je úplně v pohodě:-) Krásné dny!
VymazatLuci,tak u tebe trosku neobvykle,ale zato dokonale prenadherne kombinece barev ruzi,fakt nevim,zda jsi koupila uz takto namixly pugetik,nebo jsi si vybrala po jedne??Jinak i tu nemoc,no jako nemoc to tedy fakt nevypada,pokud bruslil dnes,ale i tak ji muzes brat pozitivne,Marianne si take celkem pravidelne kupuji a k tomu kavicka ci caj nemaj chybu.Kazdopedne preji rychle uzdraveni,ted zaostruji z prosklene steny,asi zrovinka neprsi,ale jinak skoro od rana,nastesti na horach pry snezi.
OdpovědětVymazatMilá Katřino, puget už byl namixovan a těm barvičkám se nedalo odolat:-) No jo nemoc to fakt nebyla:-) a alespoň jsem si trochu odpočinula:-) U nás pozorujem potok (teď tedy řeku) , která nám naštěstí v hodně vzdálené části zahrady tvoří malý rybník :-)! Krásné skoro jarní dny!
VymazatLucko, ty ruze jsou nadherne!!! A moc se mi libi i ta pytlik-vaza :o) Marod na nemoc vubec nevypada a uz slusne vali na bruslich :o) Preji prijemne odpoledne, Katerina
OdpovědětVymazatKatko díky, váza je taky ze Švédska (trochu jsem se rozšoupla :-) )...jo jo Adík jede...marod nemarod...už mu nic není :-) Přeji krásné dny a díky !
VymazatTaké mám potřebu se v tyto dny obklopovat barevnými květinami. Tak oba relaxujte!
OdpovědětVymazatZdravím Ivano, tak tak , naštěstí teď alespoň občas vykouklo slunce :-) Krásné dny!
VymazatLucinko, nejdříve gratuluji k rozhodnutí a přeji Ti ve Tvém novém povolání mnoho, mnoho spokojených zákazníčků :-) Kola jsou překrásná*** A budeš vlastní paní svého času.. to je prostě bájo :-)) Pak gratuluji Adíkovi k narozeninám a přeji mu dodatečně hlavně zdravíčko.. jinak jak vidím se mu vše dostává :-)) jak má :-) no a nakonec chválím krásné fotky s růžemi, zajímavou pytlík vázu.. a vůbec úžasný prostor k bydlení i snění tam u vás :-))
OdpovědětVymazattady taky leje.. a padají laviny... modlím se, aby to nespadlo na žádné zvířátko... Krásné dny :-))
Zuzí moc moc díky...bude to trochu adrenalin :-), Adík děkuje, a zdravíčka má zdá se taky dost ...byla to nejaká ranní nevolnost :-))) a celkově ještě jednou dík za pochvalu... u vás máte taky nádherně a ještě milou zvířecí společnost :-) Krásné dny!
VymazatTy děti :-)) ... ale aspoň sis koupila růžičky a naaranžovala a nafotila je i pro nás. V té pomačkané váze jsou nádherné!!! Měj se krásně Luci
OdpovědětVymazatJani...přesně! Moc díky a přeji taky krásné skoro jarní dny!
Vymazat