Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...


Dopadla jsem stejně, z polívky je kaše s hnědým okolo. Ale s tou dovolenou tento týden mi to vyšlo, na zahradě je nádherně.
OdpovědětVymazatKrásný víkend. Milena
Dobré dopoledne,Luci ,
OdpovědětVymazatty fotky jsou náááááádhernééé!!!!!!!!! fakt moc pěkné.. u vás je tak krásně,nejenom doma,ale i venku.. máte úžasné bydlení....
Jo Mateřská dovolená:) to vymyslel chlap,hihi..
Mějte krásný víkend, těším se na další fotky a čtení..
Petra
To je neskutečný místo na bydlení! Nemám slov. Taky si užívám mateřskou dovolenou, už poslední rok, ale s tříleťákem už je to mnohem veselejší.
OdpovědětVymazatLuci, myslím, že tyhle fotky za jeden připálený hrnec stojí. A kdo by chtěl v tom horku jíst teplo polívku, že?
OdpovědětVymazatkrásný den a užívej si "dovolenou"
Majka
Luci, čert vem hrnec:o))...není nad tu modrou krásu...:o)..Máte nádherné prostředí k bydlení..úžasnou přírodu kolem a krásný domeček..je za tím určitě spousta práce,ale je to krása...a mít potůček u domu..no to je sen!
OdpovědětVymazatKluci budou mít nádherné dětství..i já čím jsem starší, tak na své dětství ráda vzpomínám..a v přírodě je to to nej:o)..tak si to tam krásně všichni užívejte..Inka
Nádherné fotky! Škoda hrnce, ale jsou fakt pěkné.
OdpovědětVymazatnádherné fotky. Moc se mi u vás líbí.
OdpovědětVymazatTo jsou krásné fotky, a to azuro! Je to prima, lehnout si do trávy a jen tak koukat do nebe a nechat se unášet myšlenkami a větrem si nechávat pročesávat kadeře :-) bára.kára blog
OdpovědětVymazatLuck,o bydlíte v krásné přírodě, vypadá to jako samota...o tom jsem vždy snila, bohužel se musíme smířit s bydlením uprostřed vesnice. :-)
OdpovědětVymazat