Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

levandule...

...kam s ní!?


Třeba za klobouk!


Přeji krásný pátek!

Dnes malý tip na dekoraci slamáku...


...nebo slamáků :-)))...


... je to rychlovka, ale efektní:-).


Stačí zapíchat a trochu zaplést (aby držely) stonky do slamáku.



Tak včera nám konečně přijel taťka z cest.
Trefil se s příjezdem zrovna na oslavu...
...jeden z kamarádů našich kluků měl 18, tak se to nemohlo obejít bez oslavy:-).
Byla to trochu rychlovka, protože to, že má narozeniny jsem se dozvěděla ráno, jak jinak :-))).
Musím probrat fotky:-).

Na dnešek jsem špatně spala, zdálo se mi několik snů, jeden horší než druhý.
V jednom jsme s mužem někoho okradli a chtěli utéct našim komplicům s penězi :-))), ale při odchodu z nějakého penzionu (byli jsme i s Maxem a Adamem) nás zastavila policistka a chtěla nějaké detaily k nedávné malé nehodě, já hned tušila, že to je náš konec a už nás mají :-))), ale jak to dopadlo nevím , probudila jsem se :-))).
Další sen byl ještě horší, mně a děti unesli Číňané a drželi matky a děti odděleně, co s námi zamýšleli nevím, ale já celou dobu přemýšlela jak nás zachránit...
...tak nevím kam já na ty sny chodím, ale že by to bylo tou kyticí levandule v ložnici? :-)))

Mějte pohodový pátek !

Komentáře

  1. Luci,já také dneska měla noc s divnymi sny:-0Do toho muž měl celou noc horečku,má mi přijet na víkend kamarádka s rodinou,pubertalni dcera od tatínka,povolování mě žádá tu bednu nakladacek a merunek na zavařování! Takže že všeho si asi sezení slamak a dam si levanduli za klobouk;-)Krasny vikend!P.s.V Gasku jsme byli,viz.blog.Bylo to moc fajn,přemýšlel jsem,že se stavime u Vás na kavu;-)Časopis Ona vi mám take:-)

    OdpovědětVymazat
  2. Milá Lucko,
    levandulí to nebylo :o)! Jaké by ale byly sny bez levandule?!?! :o)
    Užívejte léta a přeji krááásné sny.
    Duhová Katka

    OdpovědětVymazat
  3. jéé, to by mě v životě nenapadlo a vypadá to tak dobře :) děkuji za nápad i za článek, skvělý blog :)
    http://plesatazpevacka.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  4. Super napad. A takove divne sny ti fakt nezavidim, me se uz dlouho nic nezdalo.
    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  5. Lucinko v levanduli a s levandulí Vám to moc sluší..ta vůně musela být opojná a příjemná.
    Ty sny..to znám.. snívá se mi každou noc ..to by byly romantické romány,ale i horory a krimošky.
    Škoda že ty sny nelze v tom spánku někam nahrát.
    Jinak to jsou obavy o děti..o budoucnost..kolem nás jsou jenom samé ošklivé zprávy..
    Přeji pěkný víkend a opatrujte se.Anna.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie