Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...











Milá Lucie,udělala jste dobře,že jste nejela,klid v tomto stavu je nadevše ! Ale je to nádhera Ty lodě a zvlášť plachetnice,také je mám moc ráda,jak se vznáší na hladině,ale je tam tvrdá práce s lanovím za tím to dobře vím,ale ten nádherný pocit na moři,ve větru ..... Mějte se krásně a dík za pěkné fotečky ! Zdena
OdpovědětVymazatZdeno díky, já vím, ale tak k moři se snad dostanu dřív jak za 5 let :-))). Krásné dny!
VymazatKrásně zpracováno. :-) Taky se tam za 5 let chystám. :-) Letos nezvládáme ani dovolenou. Krásný víkend a ať je vám dobře a klidně až do prosince.
OdpovědětVymazatMoc díky a přeji ať brzo nějaká ta dovolená vyjde!
VymazatTak to musí být nádhera - miluji moře a plachetnice - pak si to užijete rozhodně víc všichni.....
OdpovědětVymazatPřesně tak :-). Díky.
VymazatNádhera, připisuji si to na svůj seznam výletů za 5 let :))
OdpovědětVymazatSuper, tak se uvidíme :-))).
VymazatJéé, to je opravdu zajímavý tip! Díky. Krása plachetnic je taková důstojná a pracná.
OdpovědětVymazatA to jsou vaše rodinný fotky, či čo? Takový pěkný...
Ach , zapoměla jsem napsat, že zdroj fotek je internet...bohužel rodinné album ne :-). Krásné dny!
VymazatTo musí být úžasná akce. Moře miluju, nemusím se v něm koupat, stačí mi ho cítit a slyšet. To abych si někam poznamenala a za 5 let naplánovala výlet.
OdpovědětVymazatPřesně tak:-)...tak za 5 let v Amstru! :-)
VymazatKrásný, taky bych se tam hnedka vypravila :)
OdpovědětVymazatFamózna akcia, muž bol užasnutý, Milovi to ukážem a ten popis plachetníc !
OdpovědětVymazatAlenko a pak vidět to na vlastní oči ...ty lodě jsou nádherný!
VymazatLuci,
OdpovědětVymazatza pět let můžeš vyrazit na tenhle výlet s jedním mladíkem (Adam) a jedním malým "šmudlou".
Pavlo díky...se dvěma "šmudly" :-).
VymazatLuci,
Vymazatjá úplně zapomněla - oprava se dvěma, jak už jsi napsala (nebo jednou šmudlovou)
Lucie tak to je náádhera,děkujeme za tip,a Vy se opatrujte,Adámek a mrnousci si to užijí příště,krásný víkend,dae
OdpovědětVymazatDae díky, no právě a už z toho i něco budou mít :-))). krásné dny a díky!
VymazatNo to je krásné....dech beroucí...taky bych tam byla kdybych mohla :)
OdpovědětVymazat