Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Dneska...

... 3 !!!

Hip, hip hurá !

Z Maxe je velký kluk!

Touhle dobou, před třemi lety, jsem ho měla už 3 hodinky v náručí a přijde mi jakoby to bylo včera.
Letí to a tak se snažím užít si každou minutu i když některé jsou opravdu vyčerpávající.

Je to náš roztomilej lump a já jen doufám, že roztomilost mu zůstane
  a z lumpáren vyroste a ne naopak  :-))).

Každopádně pro jistou zaučuje lumpárnám ségru...
...celkem úspěšně:-).









Oslava bude v pátek, trochu mě mrzí předpověď počasí, asi se holt bude slavit uvnitř.

Mějte pěkný večer!

Komentáře

  1. Gratulace veliká k těm krásným Maxíkovým narozeninám! letí to ..nedávno jsi dala foto maličké princezny a dneska je z Tvých dětí už krásná trojka.Ale těmhle dvěma to v župáncích neskutečně sluší... jsou tak sladcí....Užijte si oslavu, už se těším, jak ji moc pěkně připravíš a co Maxovi vymyslíš za téma. Moc zdravím Marcela

    OdpovědětVymazat
  2. Pocasi si s nami letos opravdu hraje. Vzdy, kdyz se naladim na vlnu zahradka, motycka, kyblik, tak zacne prset. A pri tom s malymi detmi je to venku uplne nej. Ty lumparny chapu. Mame to doma podobne. Ovsem v tomhle je dcera po mne, takze si vlastne nemuzu stezovat. :)
    www.blaznivamama.cz

    OdpovědětVymazat
  3. Maxovi všechno nejlepší!!! Vypadají s Andulkou na údernou dvojku ;-) Hezkou oslavu, ať se vydaří, i když počasí asi nebude přát! L.

    OdpovědětVymazat
  4. Oslávencom tri krát živijó, Milo má zajtra:-)

    OdpovědětVymazat
  5. Taky se připojuji k řadě gratulantů a přeji Maxovi všechno nejlepší k narozeninám !! Šá

    OdpovědětVymazat
  6. Milému Maxíčkovi všechno nejlepší,je moc roztomilý,hlavně at jste všichni zdraví,krásnou oslavu,dae

    OdpovědětVymazat
  7. Luci, tak Maxíkovi jen to nej. Je to krásný klouček a je ti moc podobný.

    OdpovědětVymazat
  8. Maxikovi taky přeji zdravíčko,vše ostatní má,nejlepší rodinu co znám.Alibabka

    OdpovědětVymazat
  9. Lucie,
    přeju Maxíkovi vše nejlepší.Je to roztomilý kluček.Letí to,letí.Přijde mi nedávno,co tu býval na fotkách takle maličký Adámek.
    Mějte se krásně
    MíšaZ.
    PS:Děti mají prima heboučké župánky.

    OdpovědětVymazat
  10. Vse neeeejjjjj. More krasnych zazitku u vas v udoli a nejen tam:-). M.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie