Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Velikonoční vajíčka...

...tak trochu indiánsky:-)



Krásnou středu přeji!

Tak dnes nás už druhou noc budila opravdová bouřka, blýskalo se a jedno hřmění bylo nejen slyšet ale i cítit, jak se dům otřásl.

Tak řekněme "naštěstí" to budilo jenom mě, děti se sice trochu víc převalovaly, ale spaly dál.




Už nějaký pátek občas vyfouknu a namaluji nějaké to vajíčko a tak už jich je celkem slušná zásoba.

Některá jsem popsala nápisem "Veselé Velikonoce" a na jiné jsem udělala pár puntíkových vzorů, nic složitého.


Nahoru i dolů jsem nasadila korálky a k některým jsem ještě přidala peříčka.

Aby vajíčka nepřišla k úhoně věšela jsem je na věšák, ale když už jich tam bylo moc ověsila jsem s jimi větev na zdi.


Postupně přidávám, ale některá ještě použiji pro děti příští týden, aby se taky 
vyřádily s barvičkami :-).

Letos budu muset zkombinovat Velikonoce a oslavu Maxových narozenin.


A vůbec bych se nezlobila, kdyby se vrátilo pěkné počasí !
Mám plné auto zeminy a potřebuji trochu pracovat na zahrádce, kde je teď plno bláta.
Ale jednu výhodu ten déšť má, všechno kolem se začíná krásně zelenat:-).


Mějte pěkný den!



Komentáře

  1. Lucko, je to krásná, vkusná, něžná, přírodně laděná dekorace. Zkrátka všechno, co mám moc ráda :-) Hezké velikonoční přípravy... a pokud jde o práci na zahradě, substrát z auta neuteče, věřím, že si té zahradní práce ještě užiješ .-) A.

    OdpovědětVymazat
  2. V jednoduchosti je krása!
    Moc se povedlo! R

    OdpovědětVymazat
  3. Krásné, moc se mi to líbí

    OdpovědětVymazat
  4. Líbí se mi to moc. Takové přírodní, vkusné a krásně dekorativní.
    Hanka z Podkrkonoší

    OdpovědětVymazat
  5. Dobrý den, výzdoba je fajn, ale já jsem se chtěla zeptat na stůl - je nádherný a rozměr přibižně takový, jaký bych potřebovala :) Můžu se zeptat, kde jste ho sehnali? Děkuji Petra

    OdpovědětVymazat
  6. Nadhera, ake ste pouzili farby, alebo su to fixy? Prajem krasny den aj ked uprsany ;-)

    OdpovědětVymazat
  7. Moc hezká výzdoba. přírodní a jednoduchá :-) Tak se mi to líbí :-)

    OdpovědětVymazat
  8. Moc děkuju všem, Petule stůl je deska kterou donesl muž a namontovali jsme ji dočasně (u nás tedy na pár let :-)) na nohy původního malého stolu a desku natřeli na bílo, je velká 2,5 x 1,3 m, Andreo to černé je fix nesmývatelný vodou a to bílé je taková ta tužka na psaní na sklo, ta jde dobře smýt , ale za sucha drží. Krásné dny!

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie