nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....







Já bych brala ten třetí. Svetry mám ráda, ale letos se začaly rozšiřovat rukávy a to mně přijde nepraktické. Hana
OdpovědětVymazatMám výhodu že pletu. A díky tvé inspiraci si upletu ten poslední.
OdpovědětVymazatLucko, dycky svetr. Eventuelně tenší svetřík, kardigan, rolák. Na mikiny ani saka mě neužije. Už jsem letos jeden krásně hnědý koupila a díky za inspiraci, hezky jsi to vybrala.
OdpovědětVymazatHodně zdraví ti přeju. Jitka
Tyjo, teda super a díky moc za inspiraci, určitě si nějaký z těch, které jsi zde doporučila koupím. Jediné co, tak doufám, že je budou mít i na mém oblíbeném online sekáči , protože nemám tolik peněz na to si koupit nový :(
OdpovědětVymazatTo je krása, svetry jsou jediná pozitivní věc na podzimu, podle mě! Mám jich hroznou zásobu, nejradši mám hnědé a béžové. Tyhle barvy vypadají skvěle na podzim! :-) Letos jsem si k nim koupila žlutou peněženku, ale bohužel jsem to kvůli covidu nestihla vytáhnout...
OdpovědětVymazatSzüksége van 2% fix kamatozású hitelre? Ha igen, lépjen velünk kapcsolatba e-mailben: (inforamzanloan@gmail.com) a további eljárásokért.
OdpovědětVymazatSürgős hitelajánlat
Wunderschöne Bilder mal wieder von dir, echt ganz große Klasse!Freue mich immer wenn ich sehe das es bei dir auf dem Blog wieder etwas Neues gibt.Wann kommt dein Artikel zum Urlaub Kenia ?Grüße Carla
OdpovědětVymazatVlněné svetry to jsou klasika. Skoro je mi líto, že je zima definitivně u konce a já je vytáhnu zase až na podzim. Tak alespoň tenhle víkend pod pergolou, kdy ještě trochu pofukuje, tak jsem seděla včera a dneska po obědě u kafíčka ve svetru a nahřívala se na sluníčku jak líná kočka. :-) Takže sbohem, vlněné svetry a nashledanou na podzim! :)
OdpovědětVymazathitel ajánlat.
OdpovědětVymazatJó napot kívánok,
Regisztrált magánpénzkölcsönző vagyok. Hiteleket adunk, hogy segítsünk embereknek, cégeknek, akiknek szükségük van pénzügyi helyzetük frissítésére az egész világon, nagyon minimális éves kamatlábakkal, akár 2%-kal egy éven belül - 30 éves futamido törlesztés a világ bármely részén. 2 000 € és 500 000 000 € közötti kölcsönöket nyújtunk. A hitelek jól fedezettek, és a legfontosabb a maximális biztonság. Az érdeklődő e-mailben vegye fel velünk a kapcsolatot: dakany.endre@gmail.com