Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

dobrý večer, keř se jmenuje Berberis atropurpurea :-) a je šíííleně pichlavý
OdpovědětVymazatmáte hezký blog, chodím se občas pokochat...
hezký zbytek víkendu
Jarka
Zdravím Jarko,
Vymazatdíky za návštěvy a za název! Krásné dny!
JANI, TO SE NĚKDY STANE...
OdpovědětVymazatJÁ JEDNOU, PŘI CESTĚ DO ZAHRANIČÍ, JSEM AŽ NA HRANICÍCH ZJISTILA, ŽE NEMÁM PAS. ANI PO LETECH SE TOMU NESMĚJI.
JINAK FOTKY OD TEBE, JAKO VŽDY, MOC HEZKÉ.
PŘÍJEMNÝ VEČER.
BOHDA
Zdraví Bohdanko...tak to já jsem i v těchto případech vycvičená...jednou jsme jeli na dovču se 4mi kluky mého muže a nejstarší se urazil, když jsem se ho v předveřer odjezdu ptala na doklady...pak jsme se od hranic vraceli , naštěstí jeden náš kolega dojel k mým rodičum pro klíče a baťoh z doklady nám dovezl na půl cesty...pak zas měl muž předat děti na letišti, ale bez jeho pasu mu je nepřevzali, tak jsme kupovali druhý den 4 nové letenky...takže ty lístky , to byla fakt sranda:-).
VymazatMoc děkuji za pochvalu a přeji krásné dny!
Lucinko tenhle keřík já znám dobře-máme z něj živý plot u skalky:-)Ale název si také nepamatuji:-))
OdpovědětVymazatZdravím Míšo, taky jsem si plánovala, že ho u nás využiji na něco jako živý plůtek :-). krásné dny!
VymazatDobrý večer Lucie, krásný blog, občas ráda nakouknu :-) proto jsem si taky včera večer v divadle říkala, že tenhle (Váš) obličej odněkud znám :-) :-) seděla jsem v řadě za Vámi...máte pravdu s muzikálem, zpěv nádherný, Lucie Bílá to tam vždycky "rozsvítila", ale možná to bylo výpravou a scénou, že ten pocit z toho je takový neúplný....
OdpovědětVymazatMějte se krásně. Veronika
Zdravím Veroniko....jéé to je náhodička, tak doufám, že jsme našímpozdním pčíchodem moc nerušily...to víte samé baby :-) Mějte se moc krásně a děkuji za návštěvy!
VymazatMilá Lucie...keř se jmenuje dřišťál. Je krásný a efektní. A je dobře, že jste se se synáčkem povalovali...to je někdy potřeba. Hezký večer, Martina
OdpovědětVymazatZdravím Martino, díky za název...tenhle už mi něco říká :-). jojo povalování nám šlo moc dobře.Mějte krásné dny!
VymazatMusí to být mnohem víc práce než u nás, přesto vypadáte, že si se vším poradíte a jdete směle v před, existuje prosím recept? Já se snad konce nedočkám:-(. Ale miluju tu Tvou tepanou DIY vázu! Dnes jsem se taky flákala, půl dne fotila, to je luxus:-D
OdpovědětVymazatDobrou noc
Zdravím Šárko, jejej tak nevím ...recept? ...u mě tada hodně funguje mít stále před sebou nějakou událost na jakou se těším a pak jde všechno snáz i to ustát věřně rozkopané okolí domu, neustálé předělávání již udělaného a ty nervy s těmi co tu na tom občas "pracujou" :-)...a s tím, že se tady konce nedočkám, jsem se už smířila ...a užívám si to už teď a ne až to bude hotové :-) Díky za pochvalu, jo a flákat se občas člověk musí! Krásné dny!
VymazatAno, Martina má pravdu, - dřišťál je to, - máme v zahradě dva keříky :o))).
OdpovědětVymazatAno, díky! Já jich budu potřebovat asi 20 :-)))
Vymazattak dřišťál... tiež ho všade šklbem :) s chlapom v aute - neprekvapím Ťa, svätá pravda...
OdpovědětVymazatDíky! ...no škoda...chlapů se nezastal nikdo :-))) Krásné dny!
Vymazat