Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...
Veľmi rada a často k Tebe nakukujem, máš všetko krásne,ale ten receptík ma tak nadchol že už som si
OdpovědětVymazatvybrala mäsko z mrazničky a zajtra to musím odskúšať. A ešte raz by som Ťa skúsila poprosiť, zrejme si ma minule prekukla, neprezradila by si akou farbou si natrela stôl? ja som natierala Barakrylom a nepodarilo sa. Sem tam sa mi odlupne
malinký kúsok. Pekný večer prajem.
Zdravím Mary, tak doufám, že se čína povede :-) Stůl v kuchyni je natřený BORI lazurou, přesně touto: http://www.slunecni-barvy.cz/cz/drevo/lazury/170
Vymazatale kupovali jsme ji tuším v OBI, chce to několik vrstev pod nechceš aby prosvítalo dřevo, zrovna všera jsem si dala jen jednu vrstvu na pracovní stůl, protože tam jsme chtěla aby ta struktura dřeva byla vidět a natíráme válečkem z molitanu a mezi jednotlivými vrstvami je dobré přejet povrch lehce smirkl papírem (jemným) jen aby se odstranili chloupky surového dřeva. Pokud máš už povrch něčím natřený, musí se vrstva odstranit, nejlépe obrousit, my jsme měli v kuchyni stůl napuštěný nějakým voskem tak to muž nechal opískovat,krásně to zvýraznilo strukturu dřeva . Krásné dny a doufám , že se zadaří!
Drahá Lucko, tak čína bola super :-) a sranda bola že som aj návštevu chytla, nečakanúúú "šťastie že jej bolo viac :-)" fakt presne po dokončení...a pochvala bola, a patrí aj Tebe dík moc.
VymazatStôl...ten nepodarok ide preč, vieme ako ho inak využiť. Presne takú dosku máme ešte jednu, tak hneď ako bude času sa do toho pustím, zatial krásne ďakujem za veľmi cennú radu, si zlatá. U nás je krásne teplo, odbehla som si vypiť kávičku pri čisteni rybníčka :-)Krásny deň prajem.
Už běžím, snad doběhnu, aby ještě na mě zbylo:-) Dík za recept+++
OdpovědětVymazatLezart...pozdě...snědeno! Krásné dny!
Vymazatahoj lucia, každý deň k tebe nakukujem a toto máme dnes na obed, mńam, díííík
OdpovědětVymazatAnna
Zdravím Anno a děkuji za návštěvy, tak ať se povede ! Krásné dny!
Vymazat