Stránky

08 ledna 2014

venku...

...v lednu!?


Přeji krásný den ve středu blogerky!

Dnes už je to venku trochu horší, ale včera odpoledne jsme běhali po zahradě jen v tričku!Sluníčko bylo hodně nízko a svítilo jako o život a dokonce i krásně hřálo, vůbec se nedivím, že je chudák příroda zmatená a začíná se probouzet.
Naše Adina byla lítáním po zahradě taky nadšená , jediná fotka kterou se mi podařilo ulovit s nerozmazanou Adinou, je ovšem ta, kde má pro změnu vyplazený jazyk :-))), většina pokusů o vyfocení našeho psa, končí vyfoceným prázdným trávníkem a nebo se v některém rohu snímku, objeví rozmazaný bílošedý flek :-)))

Krásný den!10 komentářů:

 1. Tak tohle u nás na Moravě nehrozí! Stále mlha hustá tak, že by se dala krájet a když náhodou vykoukne sluníčko, je to jen na malou chvíli. U vás to vypadá fakt jako na jaře!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Barboro jsem ráda, že když už není pořádná zima tak je alespoň jarně :-). Pokud se dá slunce poslat , tak posílám:-) !

   Vymazat
 2. Tak i pro Vysočinu je tohle sci-fi. To sluníčko trošku závidím, ale chudák příroda - i tady tím "teplem" pučí některé stromy - doufám, že to nebude jak vloni, kdy sněžilo snad do května... Hezký den, Luci!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci , tak na Vysočinu taky posílám pár paprsků...ale máš pravdu , taky si myslím, že nám příroda ještě nějaký ten mrazík dopřeje. Krásné dny!

   Vymazat
 3. U NÁS NA SEVERU ČECH JE TAKY SLUNEČNO,MODRÁ OBLOHA,A NA SLUNÍČKU 13STUPNŮ.NÁDHERA...ALE....SNĚŽENKY MAJÍ VENKU ZELENÉ ŠPIČKY A RŮŽE ZAČÍNAJÍ RAŠIT.ZAČÍNÁ RAŠIT I ŠEŘÍK.......PAKLÁRA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kláro, doufejme , že si s tím příroda nějak poradí a že všechno nepomrzne. Přeji krásné dny!

   Vymazat
 4. No pane jo, tak takové teplo u nás nebylo:-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajko u nás hlavně na terase a tam kam slunce dosáhne to bylo fakt na opalování:-) Jinak ve stínu nic moc :-) Krásné dny!

   Vymazat
 5. ... jj i u nás jaro v plném proudu. I když jsem byla teď venku zamknout dům a je tam pěkná kosa a nebe plné hvězd...tak zítra asi zase bude krásně... i ptáci pějí jarně ... slepice začaly nést vejce ve velkém a pučí i stromy... no myslím, že si to příroda vybere zase v květnu...Hezký večer, Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věrko, každé ráno máme úplně zamrzlá auta a v celém údolí námrazu, když pak začne sluníčko opravdu hřát, tak se z terasy doslova kouří jak rozmrzá...a našeho psa ta pára hrozně rozčiluje a pořád na to štěká :-))). Krásné dny!

   Vymazat