Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

letní atmosféru...

...u mně zaručeně navodí slamák :-)



Přeji krásnou středu!

Tak snad už se to počasí, opravdu začne přiklánět k létu, myslím, že deště už bylo dost.
Ale doma mi letní atmosféru navozují tradičně slamáky na zdi.
Mají stejný efekt jako kožešina před krbem v zimě:-).



A letos jsou na místě, kde je míjíme cestou ven na terasu a tak jsou často i využívané.
Tedy pokud není zima a neprší jako pár posledních dní :-))).



Ale věřím, že jejich čas se už brzo zase vrátí.

A co vy jak to máte se slamáky ?
Máte? Nosíte?

Pokud se vám líbí, ale na nošení slamáku si netroufáte, jsou ideální letní dekorací...

pinterest


...mně  pohled na položený nebo pověšený slamák v interieru, navodí pocit léta okamžitě...

pinterest


...tak tady je pár tipů ...

pinterest

...kam s nimi...

pinterest

...když ne zrovna na hlavu :-).

pinterest



 Dnes se chystáme za uměním do galerie, ale i tak bych sluníčko uvítala.

Mějte krásný den!


Komentáře

  1. Luci, další z tvých kouzelných příspěvků, který člověk přečte a pak se ještě chvilku usmívá a nechá mysl plout na podobné téma... Slamáky miluji, ale musela jsem si k tomu dospět, jako malá jsem to u rodičů považovala za hrozný trapas :)

    OdpovědětVymazat
  2. slamákujeme a kloboukujeme celá rodina a to už od dětí velmi nízkého věku. Osmiletý syn nosí slamák i do školy a na podzim normální klobouk .... a já klobouky miluju ve všech ročních obdobích. Čtyřletý s ním běhá na vycházkách se školkou a manžel je taky nosí .... u nás jsou slamáky nutnost. Jen náš pes si je ne a ne nechat nasadit

    OdpovědětVymazat
  3. taky je mám ráda a visí mi zrovna na zdi :) jen k tomu nošení se musím nějak dopracovat

    OdpovědětVymazat
  4. Krása , krása , krása.
    Zvu na soutěž...
    http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/2015/06/soutez-podruhe.html

    OdpovědětVymazat
  5. jako dítě jsem slamák milovala, pak mne to přešlo, abych začala na "stará" kolena nad slamákem zase uvažovat. Děti jakoukoliv pokrývku hlavy od narození se vztekem odmítají. Jediná přikrývka hlavy, kterou si se zlostí neservou během pár sekund z hlavy, jsou bezpečnostní přilby na kolo a lyže.

    OdpovědětVymazat
  6. Pomotala som to a dala som koment o príspevok nižšie .-)

    OdpovědětVymazat
  7. Děkuji za krásnou inspiraci. Neodolala jsem a hned jsem si musela jeden slamák taky pořídit :-)
    http://www.visnovysad.blogspot.cz/2015/06/hura-na-trh.html

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie