Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

odpočinkové...

...pondělí :-)



Krásný den!

Na včerejšek jsme si naordinovali oddych a dobře jsme udělali, protože když venku leje , tak se doma odpočívá parádně :-).


Max si dosyta užívá babičku  (a citrón) :-))).

Hrajeme si...



...a Max trénuje...



...s babičkou objevil novou zábavu a tak tu lítá sem tam se židlí v ruce.
Nejprve mu to šlo ztuha, občas se někde zasekl, ale brzy přišel na to jak si poradit a jak to tak piluje  a už mu to výborně jde, tak si postupně přidává zátěž ...



... zatím ho to děsně moc baví a jen občas si zanadává...


...že rodiče špatně položili dlažbu a nejede mu to plynule :-)...



...je to ale veliká zábava a největší, když ještě někdo běhá za ním :-).

A já se držím za pultem...


... babička i můj muž mají naordinovanou dietku, tentokrát ze zdravotních důvodů  a každý  jinou, no a tak mám co dělat abych vymyslela nějaké menu, které se dá kombinovat 
a aby se nasytili všichni :-))).

Ale dnes jedeme na oběd, což je ideální řešení :-).
A snad i to počasí dostává rozum.

Mějte prima úterý!





Komentáře

  1. Max je s tou židlí parádní! :-D
    Vilík trénuje s Amálčiným kočárem pro panenky. Vychytal to už tak dokonale, že s ním překrosí dokonce i hromadu lega. Ale na samostatnou chůzi už se moc těším :-)
    Hezký den! :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Lucinko, prosím pěkně... Kam chodíte na ty krásné Maxovy kousky v šatníku? A ty mokasínky, no nádhera. :) V dnešní době je na každým stojanu Minnie nebo Anna a Elsa a skoro mám pocit, že mi z toho Vopice začíná blbnout... Děkuji. :)
    E.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Zdravím E., nakupuji v Coolkid, pak klasika H&M, Lindex a Next a občas něco ulovím v sekáči nebo i Tescu (ale u tesca jsem hodně zklamaná kvalitou).

      Vymazat
  3. Luci, všimla som si ich už v predošlom príspevku a pomyslela som si, ako ,,ušité ,,pre tvoje steny a určite ich máte teraz aj po ruke a používate...len , kde to tá Lucka potom skladuje :-)
    Max je usilovný a koumák :-) a ide vždy priamo na vec, bude praktický :-)
    A všimla som si, že tvoj muž pochudol a ešte, ak môžem, mama tvojho manžela mi pripomína vzhľadom, svokru maliara z filmu Dievča s perlou, ..tá pani herečka je dosť známa a dobrá :-)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie