Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Chaos v obraze může být krásný...

...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit.  A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...

21. týden...

...rychle rostu:-).

21.týden


Krásnou sobotu přeji!

Včera spal Adam u kamaráda, pod širákem, takže dobrodrůžo.
A tak jsme nechali Maxe starším bráchům a vyrazili na večeři do nedaleké Ratboře.



Využila jsem situace, kdy nejsem v plavkách a nikam nespěchám :-))) abych měla taky nějaké foto s bříškem :-).


Musím to zaťukat, protože po tom co jsem měla začátkem těhotenství opět absolutní úbytek energie, tak teď sice přibývám každým dnem, ale cítím se výborně a doufám, že mi to ještě nějaký ten pátek vydrží.


Během srpna nás čeká ještě nějaké to cestování,věřím, že si to užijeme.

Myslím, že trochu v kondici mně drží Max, za kterým se teď každý den 
slušných pár km nachodím :-).
Otevře oči a jde...
...je ochoten zastavit se jedině pokud jde o jídlo :-))).

Mějte krásný víkend!




Komentáře

  1. Luci, vypadáš báječně!!! Ať tě elán neopouští!!! Krásný víkend!

    OdpovědětVymazat
  2. Si zatiaľ najkrajšia !
    Zo všetkých tvojich doterajších podôb :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Lucie, těhu Vám moc sluší a je prima, že se cítíte báječně! Krásné fotečky, tak si čas užívejte! Hezký víkend přeje Maru

    OdpovědětVymazat
  4. Lucie, těhu Vám moc sluší a je prima, že se cítíte báječně! Krásné fotečky, tak si čas užívejte! Hezký víkend přeje Maru

    OdpovědětVymazat
  5. Krásná jsi Lucko. Ať ta pohoda dlouho vydrží.

    OdpovědětVymazat
  6. Fotky budou pěkná vzpomínka na třetí těhotenství. Jsou krásné a moc Ti to Lucko sluší! Hlavně ,aby vše bylo dál tak v pohodě a energie neubývala. Krásné léto s Tvou rodinkou Ti přeji. Marcela

    OdpovědětVymazat
  7. No vidíš-ani ses nenadála a už kroutíš druhou půlku...Moc ti to sluší- ostatně to tady potvrzují všichni...

    OdpovědětVymazat
  8. Luci, moc vám to sluší ,letí to neskutečně, už jste v půlce .
    Hezké dny.
    Petra

    OdpovědětVymazat
  9. Luci, jsi krásná maminka, s manželem Vám to moc sluší a přeji hodně zdraví a hlavně energie na ty rošťáky ;)
    bára.kára blog

    OdpovědětVymazat
  10. Moc ti to sluší Luci! Jsi moc krásná, miminka ti prospívají :D <3

    OdpovědětVymazat
  11. Je neuveritelny jak to leti...nedávno oznámení a už začínáš druhou pulku...muzu potvrdit ze tři deti mit je úžasný Luci.

    OdpovědětVymazat
  12. Luci, moc ti sluší! Přeji krásné léto a mnoho pozdravů :-*

    OdpovědětVymazat
  13. U Kotěry se papá dobře, což?:)... Škoda, že pro mou peněženku jen zcela vyjímečně...
    Moc ti to sluší.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Pravda :-)...taky jsme nechali většinu famílie doma :-))), ale jednou za čas je to moc fajn. Krásné dny!

      Vymazat
  14. Moc Vám to sluší! Snad energie vydrží ;-)

    OdpovědětVymazat
  15. Moc všem díky za pochvalu, užívám si pupek dokud je v normě, ale celkem rychle přibírám:-))). Krásné dny!

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie