Chaos v obraze může být krásný...
...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit. A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...



Luci, vypadáš báječně!!! Ať tě elán neopouští!!! Krásný víkend!
OdpovědětVymazatSi zatiaľ najkrajšia !
OdpovědětVymazatZo všetkých tvojich doterajších podôb :-)
Lucie, těhu Vám moc sluší a je prima, že se cítíte báječně! Krásné fotečky, tak si čas užívejte! Hezký víkend přeje Maru
OdpovědětVymazatLucie, těhu Vám moc sluší a je prima, že se cítíte báječně! Krásné fotečky, tak si čas užívejte! Hezký víkend přeje Maru
OdpovědětVymazatKrásná jsi Lucko. Ať ta pohoda dlouho vydrží.
OdpovědětVymazatFotky budou pěkná vzpomínka na třetí těhotenství. Jsou krásné a moc Ti to Lucko sluší! Hlavně ,aby vše bylo dál tak v pohodě a energie neubývala. Krásné léto s Tvou rodinkou Ti přeji. Marcela
OdpovědětVymazatNo vidíš-ani ses nenadála a už kroutíš druhou půlku...Moc ti to sluší- ostatně to tady potvrzují všichni...
OdpovědětVymazatLuci, moc vám to sluší ,letí to neskutečně, už jste v půlce .
OdpovědětVymazatHezké dny.
Petra
Luci, jsi krásná maminka, s manželem Vám to moc sluší a přeji hodně zdraví a hlavně energie na ty rošťáky ;)
OdpovědětVymazatbára.kára blog
Moc ti to sluší Luci! Jsi moc krásná, miminka ti prospívají :D <3
OdpovědětVymazatJe neuveritelny jak to leti...nedávno oznámení a už začínáš druhou pulku...muzu potvrdit ze tři deti mit je úžasný Luci.
OdpovědětVymazatLuci, moc ti sluší! Přeji krásné léto a mnoho pozdravů :-*
OdpovědětVymazatU Kotěry se papá dobře, což?:)... Škoda, že pro mou peněženku jen zcela vyjímečně...
OdpovědětVymazatMoc ti to sluší.
Pravda :-)...taky jsme nechali většinu famílie doma :-))), ale jednou za čas je to moc fajn. Krásné dny!
VymazatMoc Vám to sluší! Snad energie vydrží ;-)
OdpovědětVymazatMoc všem díky za pochvalu, užívám si pupek dokud je v normě, ale celkem rychle přibírám:-))). Krásné dny!
OdpovědětVymazat