Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...



Luci, vypadáš báječně!!! Ať tě elán neopouští!!! Krásný víkend!
OdpovědětVymazatSi zatiaľ najkrajšia !
OdpovědětVymazatZo všetkých tvojich doterajších podôb :-)
Lucie, těhu Vám moc sluší a je prima, že se cítíte báječně! Krásné fotečky, tak si čas užívejte! Hezký víkend přeje Maru
OdpovědětVymazatLucie, těhu Vám moc sluší a je prima, že se cítíte báječně! Krásné fotečky, tak si čas užívejte! Hezký víkend přeje Maru
OdpovědětVymazatKrásná jsi Lucko. Ať ta pohoda dlouho vydrží.
OdpovědětVymazatFotky budou pěkná vzpomínka na třetí těhotenství. Jsou krásné a moc Ti to Lucko sluší! Hlavně ,aby vše bylo dál tak v pohodě a energie neubývala. Krásné léto s Tvou rodinkou Ti přeji. Marcela
OdpovědětVymazatNo vidíš-ani ses nenadála a už kroutíš druhou půlku...Moc ti to sluší- ostatně to tady potvrzují všichni...
OdpovědětVymazatLuci, moc vám to sluší ,letí to neskutečně, už jste v půlce .
OdpovědětVymazatHezké dny.
Petra
Luci, jsi krásná maminka, s manželem Vám to moc sluší a přeji hodně zdraví a hlavně energie na ty rošťáky ;)
OdpovědětVymazatbára.kára blog
Moc ti to sluší Luci! Jsi moc krásná, miminka ti prospívají :D <3
OdpovědětVymazatJe neuveritelny jak to leti...nedávno oznámení a už začínáš druhou pulku...muzu potvrdit ze tři deti mit je úžasný Luci.
OdpovědětVymazatLuci, moc ti sluší! Přeji krásné léto a mnoho pozdravů :-*
OdpovědětVymazatU Kotěry se papá dobře, což?:)... Škoda, že pro mou peněženku jen zcela vyjímečně...
OdpovědětVymazatMoc ti to sluší.
Pravda :-)...taky jsme nechali většinu famílie doma :-))), ale jednou za čas je to moc fajn. Krásné dny!
VymazatMoc Vám to sluší! Snad energie vydrží ;-)
OdpovědětVymazatMoc všem díky za pochvalu, užívám si pupek dokud je v normě, ale celkem rychle přibírám:-))). Krásné dny!
OdpovědětVymazat