Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...




U teba teraz jedia ,,očima,, hormóniky :-)
OdpovědětVymazatAle mľaskanie v tv ma vie navnadiť, hlavne Prostřeno ! To je nebezpečná relácia :-)
Alenko, ale já to mám i když zrovna nejsem v tom :-))).
VymazatLuci, oni málokdy ve filmech dávají jídlo do pusy a pokud dají, tak melou pusou, jako by tam dali celou lžíci, ale vlastně si z toho vezmou jen kousek. Jednou mě to trklo u jednoho sitcomu a od té doby, jak se v TV jí, tak zpozorním. A často bývá i v daný okamžik střih někam jinam a zase zpátky. :-) Různě tam krájí, přehrabují se na talíři.... Ale jinak ano, jím i očima. :-)
OdpovědětVymazatOlive, taky to sleduju :-))),nedávno zrovna v Teorii velkého třesku, seděli u jídla jak dlouho , ale opravdu tam nikdo nejedl :-),
Vymazat..právě jsem přemýšlela, co na oběd. Tak už máme jasno :D děkuji za inspiraci :)
OdpovědětVymazatTak doufám, že chutnalo:-). Krásné dny!
VymazatMám to taky tak. Vždycky někde něco vidím, dostanu na to chuť, pak na to klidně i čtrnáct dní myslím a nakonec to nevydržím a musím to zkusit uvařit (upéct). Těstoviny vypadají výborně, podobně je vařím s uzeným lososem místo hub. Ty jsou moje nejoblíbenější... Jdu si něco uvařit :-)
OdpovědětVymazatNo přesně , taky na to klidně myslím několik dní:-))).
VymazatČokoláda s Deepom...tam, kde maju hostinu....tu scému milujem!
OdpovědětVymazatAno ano, jen jsem si to teď vybavila a sbíhají se mi sliny :-))). Krásný den!
VymazatDěkuji za tip na dnešní oběd. Ještě teď mám boule za ušima.
OdpovědětVymazatKrásný den, Monika
Hmmmm ;-), to je i naše oblíbené jídlo, jen majdu děláme v jedné pánvi, občas přihodím nadrobno nakrájené nějaké masiko, kuřecí, krůtí, králičí ... Je to rychlé a mňamka!!!
OdpovědětVymazat