Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Díky babičce...

...mám už od Vánoc udržované nehty :-)



Přeji pěkné, bílé úterý!

Že je naše holandská babička šik, to už víte.
Taky vždycky když přijede, zajde na manikuru, většinou má vždy červený lak, který naše děti milujou :-))).
Stejně jako její náhrdelníky a náramky.

Před Vánocemi jsem ji byla vyzvednout na manikuře,  měli trochu řasový skluz, ale řekla jsem si že počkám...
...a odcházela jsem s krásně upravenýma rukama a bordó lakem, jen na prsteníčcích doplněným stříbrnými třpytkami:-).

Teď už mám za sebou třetí údržbu a zatím jsem docela spokojená, nehty vydrží tak 3 týdny upravené a zatím mě to baví.



Dnes jsem opět změnila barvu z jedné růžové na jinou růžovou :-))), už jsem to potřebovala , protože i tahle manikura dostala po úklidu Adamova pokoje zabrat.
Mimochodem včera jsme dávali po malování pokojík zase do obyvatelného stavu a náš Adam mě docela překvapil.
I když se mu nabízí vidina nového pokojíku (a nové věci to on rád), tak se mu nechce zbavovat ničeho, na co je zvyklý.
A vypadá to, že ho nakonec budu muset hodně přemlouvat, abychom vyměnili alespoň rozpadající se komody:-).


Včera večer jsem měla pocit, že se sněhem se pomalu rozloučíme a dnes zase bílá krása.



A pořád padá!



Ale stejně nejlíp se na to kouká z vyhřátého domova s teplým kafem a v teplých bačkorách :-).



Je konec ledna a tak mě sníh pořád ještě baví a přijde mi, že to tak má být.
(za chvíli jedu do školy pro Adama, možná malinko změním názor :-))

A co vy a manikura? 


Mějte se krásně !

Komentáře

  1. Manikúra nádherná! Taková střídmá a elegantní. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Super manikúra! Taková jednoduchá krásná :-) Jinak závidím to množství sněhu.. U nás je sotva 1cm, tak si ho letos asi ani neužijeme.. Škoda

    OdpovědětVymazat
  3. Manikůra je krásná . Zkušenost mám , ale momentálně se mi už druhý měsíc nehty zotavují z předešlé gelovky . Pokud se doplnuje je to super , ale po sundání a vrácení se do původního přirozeného stavu jsou nehtíky tak křehké a tenké , že už víckrát nechci .
    moje zkušenost , Šárka

    OdpovědětVymazat
  4. Krásně upravené nehty - to j můj sen :) Gelovky mi nevyhovovaly a gellak, na který jsem chodila je super, ale taky rychle odrůstal ... a tak jsem skončila u vlastní údržby. Což ve výsledku znamená, že nic moc :D Ale občas překvapím sama sebe... Daniela

    OdpovědětVymazat
  5. Vase babicka je fakt naaadherna,Vy take;-D.Chodim jiz 15.let na mani,js moc spokojena.Pro zmenu flakam kosmetiku...Mela bych.Jsem cerstva babicka.Hezke dny diky za inspiraci.JP

    OdpovědětVymazat
  6. Učím výtvarku a gelové nehty jsou moje odpověď na věčnou "špínu" za nehtama. Cítím se líp a navíc jsou odolné i při hrubší práci - s hlínou, drátem, dřevem, atd...A pod gelem se mi nehty neničí, nevím, jak je to možné, ale pořád to jde...Jen kdyby se nemuselo tak často...

    OdpovědětVymazat
  7. Krásné nehtíky i mě gelovky lákají jen se bojím zničení nehtů a to doplňování mě taky děsí,hlavně časově.Sněhové nadílky si užíváme lyže,brusle mají pré tahle zima nám přeje.Užívejte si zimu když nám tak přeje 🌨


    OdpovědětVymazat
  8. Krásný prstýnek!

    OdpovědětVymazat
  9. Túžim po červených nechtoch...:-)

    OdpovědětVymazat
  10. Zavidim moznost si zajit pravidelne na manikuru, co me ale na vasi ruce opravdu uchvatilo, je vas uzasny prstynek ;-)))

    OdpovědětVymazat
  11. Gelové nechty mám od minulého roku. Nahovorila ma dcéra a odvtedy nemám problém s neupravenými nechtami. Zatiaľ si to neviem vynachváliť. Andrea

    OdpovědětVymazat
  12. Ta barva je úžasná a nehty taktéž! Super!

    OdpovědětVymazat
  13. Upravené nehty byl vždycky můj sen. A ten si už druhý rok plním. Zrovna dnes jsem měla vyrazit na údržbu, ale díky nemoci dětí se přesouvá....snad už na příští týden, protože to akutně potřebuji/í - já i nehty.
    Krásný den.

    OdpovědětVymazat
  14. Mám už mnoho let gelové nehty, zatím jsem spokojená. Měla jsem jednu přestávku, ale ty nehty, když odrostou, jsou zase pevné. Jen kdybych nemusela tak často :-) Ale za ten pocit to stojí! Teď mám také obdobé červených nehtů, ale příště vyzkouším nějaké něžnější!
    Hanka

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie