Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Manikúra nádherná! Taková střídmá a elegantní. :)
OdpovědětVymazatSuper manikúra! Taková jednoduchá krásná :-) Jinak závidím to množství sněhu.. U nás je sotva 1cm, tak si ho letos asi ani neužijeme.. Škoda
OdpovědětVymazatManikůra je krásná . Zkušenost mám , ale momentálně se mi už druhý měsíc nehty zotavují z předešlé gelovky . Pokud se doplnuje je to super , ale po sundání a vrácení se do původního přirozeného stavu jsou nehtíky tak křehké a tenké , že už víckrát nechci .
OdpovědětVymazatmoje zkušenost , Šárka
Krásně upravené nehty - to j můj sen :) Gelovky mi nevyhovovaly a gellak, na který jsem chodila je super, ale taky rychle odrůstal ... a tak jsem skončila u vlastní údržby. Což ve výsledku znamená, že nic moc :D Ale občas překvapím sama sebe... Daniela
OdpovědětVymazatVase babicka je fakt naaadherna,Vy take;-D.Chodim jiz 15.let na mani,js moc spokojena.Pro zmenu flakam kosmetiku...Mela bych.Jsem cerstva babicka.Hezke dny diky za inspiraci.JP
OdpovědětVymazatUčím výtvarku a gelové nehty jsou moje odpověď na věčnou "špínu" za nehtama. Cítím se líp a navíc jsou odolné i při hrubší práci - s hlínou, drátem, dřevem, atd...A pod gelem se mi nehty neničí, nevím, jak je to možné, ale pořád to jde...Jen kdyby se nemuselo tak často...
OdpovědětVymazatKrásné nehtíky i mě gelovky lákají jen se bojím zničení nehtů a to doplňování mě taky děsí,hlavně časově.Sněhové nadílky si užíváme lyže,brusle mají pré tahle zima nám přeje.Užívejte si zimu když nám tak přeje 🌨
OdpovědětVymazatKrásný prstýnek!
OdpovědětVymazatTúžim po červených nechtoch...:-)
OdpovědětVymazatZavidim moznost si zajit pravidelne na manikuru, co me ale na vasi ruce opravdu uchvatilo, je vas uzasny prstynek ;-)))
OdpovědětVymazatGelové nechty mám od minulého roku. Nahovorila ma dcéra a odvtedy nemám problém s neupravenými nechtami. Zatiaľ si to neviem vynachváliť. Andrea
OdpovědětVymazatTa barva je úžasná a nehty taktéž! Super!
OdpovědětVymazatUpravené nehty byl vždycky můj sen. A ten si už druhý rok plním. Zrovna dnes jsem měla vyrazit na údržbu, ale díky nemoci dětí se přesouvá....snad už na příští týden, protože to akutně potřebuji/í - já i nehty.
OdpovědětVymazatKrásný den.
Mám už mnoho let gelové nehty, zatím jsem spokojená. Měla jsem jednu přestávku, ale ty nehty, když odrostou, jsou zase pevné. Jen kdybych nemusela tak často :-) Ale za ten pocit to stojí! Teď mám také obdobé červených nehtů, ale příště vyzkouším nějaké něžnější!
OdpovědětVymazatHanka