Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Krásný pyžamový pátek i Vám...To okno je naprosto super. Musí se tam krásně relaxovat:)Janča
OdpovědětVymazatBože, ty fotky,to je reklama na spokojené děti... To Vaše sedací okno je sen.Krásný sluníčkový víkend, kdy se nic nemusí...
OdpovědětVymazatH.
měli jsme ho v pondělí... pyžamový den... občas je to prostě třeba ;) Krásný pátek! Š.
OdpovědětVymazatOmlouvám se, nedá mi to. Kolik má Max, že chodí do školky, ale má dudlík a plenku? Připadalo mi, že mám dcerku stejně starou - na jaře 3 roky - ale asi je starší než Max, že?
OdpovědětVymazatBez ranní sprchy taky neexistuju.
Ostatní to moc nechápu, že se můžu ráno sprchovat v takové zimě a jít ven, asi opravdu úchylka.
Lucie
Luci, vypadáš jak Francouzska, s tím sestřihem ;-) A pyžamová párty je super, taky jsme měly s Juli období, kdy jsme byly v pyžamu celé dopoledne. A nebylo to špatné! Tak užívejte!
OdpovědětVymazatOkno je úžasné a Vaše děti v něm. Prostě parádní pohodička. Denní všední okamžiky jsou nejlepší.
OdpovědětVymazatLuci, užívejte plnými doušky, děti tak rychle odrostou a na tyhle chvíle budete jen vzpomínat. Je to nádhera užít si tu spokojenost a pomalý rozjezd nového dne. Moc Vám to přeju .
OdpovědětVymazatKrásné pomalé ráno,táké si užívám bohužel jen o výkendu nebo při paragrafu,svátcích a dovolené.Užívejte.
OdpovědětVymazatZa me super den, mela jsem to taky tak se synem. V zari nastoupil do skolky a ja na polovicni uvazek a je to pryc. Uzivejte dokud to jde, jsou dny, ktere se uz nebudou opakovat. A jinak muj chlapecek ma dudina pobranu u pohadky do ted i s plinou a dokonce mame pliny latkove, kterou musi mit v ruce zmoulat misto plysaka.
OdpovědětVymazatJe to jeho ritual a je naprosto v pohode, zlate dite.
Ptala jsem se na to, ikdyz ja to neresim a spise se divam na pocity meho ditete a me intuice a vysledek.
Taky mate jako dospeli radi, kdyz prijdete po celem dnu date si kafe sklenku vina po narocnem dni na neco se tesite, ritualy. Ty deti z toho vyrostou a neni potreba nic rvat pres koleno. Mam druhe dite a je to proste pravda.
Do skolky s tim nejdou :-).
takze hlavne nic neresit, on jeste ma, on nechodi, on to nezvlada, ale to uz by mel, atd.
Preji krasny slunickovy den, deti jsou dvojka :-) Lucie