Sláva starým parketám...
...aneb recenze na leštěnku. Krásný den přeji! Včera se ozvali stěhováci, jestli bychom nemohli stěhovat už 14. srpna místo 18. srpna. Cink! Čtyři dny jsou pryč. Celý týden mám děti. 12. srpna mě čeká CT celého trupu. 13. srpna návštěva onkoložky a rozhodnutí o dalších krocích. Co si budeme povídat... vstávám až příliš brzy a usínám pozdě. Myslím, že můj tep je už několik dní zase o něco vyšší a přestože se fakt snažím být nohama na zemi a jít krok za krokem, jsou chvíle, kdy mám pocit, že se mi ze všeho, co se teď děje, rozletí tělo ze středu hrudníku na tisíc kusů. Omlouvám se za tu morbidnost, ale nevím, jak ten pocit převést do slov. 😅 Nepropadám panice. Měla bych jít balit a pakovat a nosit věci do auta, ale tohle vám musím napsat. Jsou ale i malé velké radosti. ❤️ Takže jsem si udělala kafe a snad se mi během psaní trochu zklidní tep . Když jsem se snažila vydrhnout parkety v obýváku, výsledek mě nepotěšil. Parkety byly matné a drsné, škrábance dost hluboké a chůze po...


Luci u nás na Moravě svítí a já s chutí natírám ten zmiňovaný plot:) Sem tam se zatáhnou mračna a trochu fouká. Hlavně, že je Adam fit:) Ať se borůvkový koláč povede. Musí chutnat dobře. Krásné léto Lucie
OdpovědětVymazatLucie, asi si vás pozvu, je dost možné že tu chatku koupíme...a bude potřebovat natřít:-) Moc díky a krásné dny!
VymazatTak to jste mě teď pobavila:) Ale chatku určitě kupte! Je to dobrá investice. Prima víkend l.
VymazatMáte to tam krásné, náderné fotky. Adam sice práce nadělal dost, ale hlavně, že mu je už dobře.
OdpovědětVymazatOlive, díky. Jojo Adam to zvládá :-)))...taky jsem ráda , že už je v pohodě asi to měl z tepla. Krásné dny!
VymazatJo Lucko někdy se to tak (ne-vy)daří:-)))...ale bude líp. Alespoň u vás doma. Venku je to horší-u nás je strašná tma,čekáme velký déšť. Eva
OdpovědětVymazatEvi, přesně:-) No a venku se to nějak moc nelepší...alespoň u nás. Krásné dny!
VymazatLuci,tak koukam,ze se nenudis,to ja uz si na ponocovani a litani mezi pokojickama s cajickama a mlickama tak nejak zvykla,takze pokud Mata spinka celou a Eli se probudi jen dvakrat na mlicko a kontrolu,zda jsem nekde pobliz v dome,tak je to uspech.Takze te obdivuji,ze zvladas jeste tak nejak v noci obskakovat pejska a kocicku,to ja uz bych nedala,snad za par let.
OdpovědětVymazatVyhoda je ta,ze deti se rychle ze vseho brzy oklepou.
U nas uz je taky zatazeno,fakt super pocasi na spani,taky dvojcatka uz v kocaru zabrala,tak mam dve hodky,tuky,tuk...k dobru.
katko nenudím...ale Aam je jen jeden, takže to je ještě pohoda...myslím, že s dvočatam máš větší "zábavu " i za zdravého stavu...no a tak abych to vykompenzovala máme ještě ta zvířata :-)))
VymazatKrásné dny a snad už zase nějaké to sluníčko!
Neměla jsem žádné noční vzrůšo, ale i tak bych zalezla do peřin. Teplotní rozdíl a k tomu šedivé nebe na formě nepřidá:-(
OdpovědětVymazatTak, ať se koláč podaří, už se mi sbíhají sliny:-)
Lezarts, u nás dnes šedo celý den...a koláč se povedl...už musím vymyslet nějaký další...nebo spíš upéct! Krásné dny!
VymazatRanní ptáče dál doskáče aneb jak říká můj muž: kdo dlouho spí, ho@no ví :-) (pardon).... no hlavně, že je Adámek fit, my měli tu stejnou příhodu minulý týden před odjezdem na dovču. PS: A fotky s tím bolševníkem (je to bolševník?) jsou moc povedené!
OdpovědětVymazatBarboro...to je pravda...ale pokud se to ptáče nevspalo...je poněkud polochcíplé :-))), ale už jsem to dohnala! Moc díky...a jestli je to bolševník...to nevím :-))) Krásné dny!
VymazatKrásné fotky. Dovolila jsem si Tě propagovat na svém blogu ve svém příspěvku.Doufám, že to nevadí:-) Krásné dny. Věrka
OdpovědětVymazatJé Věrko , moc díky, nevadí, naopak, jsem ráda když inspiruju :-) Krásné dny!
Vymazatať je dnešní den krásný a lepší než ten utahaný včerejšek.Aďa to zvládnul,to je v pohodě,to se dětem občas stává.krásný den Lucko
OdpovědětVymazatŠárko , moc díky, Adík už je zase plný síly a já už to taky dospala:-) Krásné dny!
Vymazat