Stránky

02 července 2013

Právě teď ...

... v kuchyni!

Krásný letní , pohodový večer blogerky!

Moc díky za komentáře a emaily,  koukám, že na téma "zdravení" jsem se moc nespletla, což je ale škoda!
Dnes posílám pár obrázků z kuchyně...

...vlastně spíš z jídelny, protože část kuchyně  je už celkem zralá na inovaci...
...ale to tady člověk neví kam dřív skočit a čemu věnovat čas , sílu a peníze !
Orchidej, donesená z bývalého zaměstnání, stále krásně kvete ...
...a stůl zdobí frézie, které jsou nejen krásné na pohled...

...ale taky nádherně voní :-)
Dnes můžeme tak trochu slavit...
...tráva je zaseta !!!

Krásný pohled......za měsíc máme prvně posekat!

Tak doufám, že budeme mít čím:-)))

Mějte krásný večer!
14 komentářů:

 1. Tedy Luci,to bude koberecek,vy budete nejen moci hrat uzasny golf,ale od dveri z terasky pekne odpalovat do dalky,doufam,ze ho nekdo od vas hraje,hi,hi...nebo proste to laka takova plocha...hm..jo,uz vim,jeste luxusni fotbalek,napadlo me pozvat deti z vesnice,kdyz jsme u toho druzeni a usporadat turnajek,tedy za ten mesic.Pises,ze doufas,ze bude cim,ale podstatne je,aby bylo co,ale to urcite bude.Na to mozna bude super trakturek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Katko, díky , už se těším až vyroste a dnes krásně zapršelo...tak ...že by nevyrostla ...to si ani netroufám pomyslet:-) Jo a fotbalové hřiště už napadlo hodně lidí...ale na fotbálek si děti budou muset počkat..aby to hned neudupaly:-)

   Vymazat
 2. Frézie jsou mé nejoblíbenější květiny. Dostávám je vždy k svátku, už odmala :)). Krásné fotky, moc se mi u Vás líbí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, moje jsou taky oblíbené...a moc děkuju! Krásné dny!

   Vymazat
 3. Kdy startujete ten golfový dýchánek?:-D
  K minulému příspěvku.
  No manžel coby cizinec, si tu nejednou naběhl na českou zarputilou nevychovanost. Co by chtěl, cizinec jeden!? To máme poučení, že se jen tak nikomu nesmí potřásat rukou. Ale nevzdáváme to. Ovšem omezili jsme se více jen na úsměv a zdravení. Už víme, že nejde jen tak někoho pozvat na aperitiv na malé vesnici. Tak nevím, zda ta demokracie v tom našem ďolíčku prospěla mezilidským vztahům???!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lezarts, no na golf ...to by jsme mušeli ještě pár hodin věnovat velmi podrobnémů vybrání všech kamínků...ale už se těším až bude prostě jen tak tráva na proběhnutí se bodou nohou!
   Lezarts myslím, že zkušenosti máme my i naši uži dost podobné, třeba se to i tady jednou zlomí a lidi budou na sebe milí...jen tak :-)

   Vymazat
 4. Ahoj Luci, ty frézie jsou nádherné! A těším se na fotky z prvního sečení :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Barboro, děkuju...já se těším na to sečení (to první)...ať už budeme sekat čímkoli:-)

   Vymazat
 5. Je to všetko ako puzzle, každý kút zapadá do toho druhého tak krásne. Keď už som zúfalá, že to u nás občas vyzerá ako po výbuchu, alebo nájazdu kobyliek, prídem sem, mrknem na foto a vlastne zistím, že je to jedno lebo aj tak by som chcela bývať u vás :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nika, moc díky! Díky za milý komentář a za návštěvy!

   Vymazat
 6. Ad Katka) Taky jsem si hned představila ptačí hody :-) Oni se nezdají ti opeřenci, my máme u domu strom, na něm bydlí kosí rodinka - hlavě rodiny říkáme Peterka (Škola základ života-tam Peterka neustále čte pod lavicí Žlutého ďábla-ten náš Peterka furt žvaní a žvaní..někdy mám chuť volat městskou policii za rušení klidu..), no a ti jsou naučeni pěkně večer hupsnout na naše zábradlí, posbírají co se tam válí (brouci,mušky apod.)- což by bylo OK, ovšem oni si z terasy udělali i WéCé, což už je teda KO :-D Takže na ptáky jsme krátký..bacha !!
  Ad Jana) Frézie jsou neskutečné :-), co barva to jiná vůně..a jaká..jsou opravdu best of :-)
  Ad Lezarts) Je to fakt tou dobou ? Nepoužívají to už lidi jako "výmluvu" ? Co myslíte holky ? Občas mi to vrtá hlavou..Jinak my dříve bydleli taky na vesnici, a tam kupodivu měli lidi k sobě dál, než tady na malém městě..zvláštní..prostě to JE O LIDECH
  Konečně ad Luci :-) Děkuji za přivítaní - já vešla, protože dveře byly dokořán a zvaly dále - ale já jsem člověk, který respektuje soukromí druhých, takže když jsem dostala pozvání, chovám se opravdu zdvořile a slušně..nedrobím a hrnek si vždy po sobě umyju :-D A koukám se a nasávám jen to, co je povoleno :-)
  Všem krásný den :-) Žaneta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žaneto ...ptačí hody? ...to jako na naší trávě?...NE!!!! :-)doufám
   Těžko říct čím to je, ale asi to ani nemá smysl řešit...než tak to vzít od sebe samé za ten správný konec :-)
   Žaneto, hrnek nemyj a drobit můžeš:-)
   Krásné dny!

   Vymazat
 7. Už se těším, až tráva vyroste, to bude nádhera!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reny...a jak se těším já!!! Snad to bude brzo:-) Krásné dny!

   Vymazat