Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Lucie,já nemám slov.Chci být znovu mladá a žít život jinak.Už jsem ti mockrát psala,byla jiná doba.Na prvním místě pořádek doma,zahrada......Moc tě obdivujiAlibabka
OdpovědětVymazatTo neni dobou,ale lidmi,samozrejme i moznostmi.Chci tim rici,ze i dnes lide zivot promarni...Maxikovi vse nej!!!! Lucie Vam zase obdiv...Krasne Velikonoce. JP
VymazatLuci to je nádhera - vidím štěstí v očích Maxíka.....a správně vyvezl svou sestru -HIHIHIHI, báječný jak se ty děti majííííííí.Jste super rodiče.....nejlepší hláška "hulá dálečky budou"-to mě pobavilo......mějte krásné velikonoce.....♥♥♥♥♥♥♥H.
OdpovědětVymazatMě pobavilo jak ty děti vždy místo na cestu,čučí na nohy.Mám ráda barvy a ty tu oslavu úplně rozsvítily.Marie
OdpovědětVymazatLucie, nádherná oslava. A Maxovi hodně štěstí :-)
OdpovědětVymazatOslávencovi ešte veľká gratulácia a k obrázku s Andy vo vlečke pridávam riekanku:
OdpovědětVymazatBez ladu a skladu - Anča kráča auto fičí (text piesne, riekanku zhudobnili)
anca kraca auto fici
pockaj auto anca krici
ale sofer zjezil fuz
tam ti ide autobus
papa!Pekné Sviatky!
Krásná narozeninová oslava -na jedničku s hvězdičkou!!!
OdpovědětVymazatHezký a klidný zbytek bílé soboty.
Hanka z Podkrkonoší
Luci ,prosim krtecci v oknech jsou odkud?dekuji JP
OdpovědětVymazatMoc hezká oslava, hlavně, že jste si to všichni užili-
OdpovědětVymazatVaše oslavy jsou nádherné a je vidět, že si je všechny děti užívají.
OdpovědětVymazatPřeji krásnou neděli.
Děláte krásné oslavy svým dětem. U nás se nikdy nějak extra neslavilo, ale jednou svým dětem budu dělat taky oslavy. Moc se mi to líbí. :) Krásná atmosféra...:)
OdpovědětVymazat