Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...





Tomu říkám, opravdu STYLOVÁ! Krásný outfit padne jako ušitý:) Tak ať dojedete ve zdraví domů:) Krásný den, L.
OdpovědětVymazatLucie díky! Dojeli jsme výborně, musím jezdit častěji :-) krásné dny!
VymazatTedy Luci,nejen tve kolo,ale i ty budes dozajista budit pozornost kolem jedoucich,jak jsi dned chic,doufam,ze bde ladit i tvuj vyraz po tech km,hi,hi,,,ale co,dyk se nemusis honit.
OdpovědětVymazatKrasne jste si uzili den,tak to ma byt.
Katko, :-))), můj výraz ladil super! Fakt jsem byla příjemně překvapená!A opravdu jsem se nehonila...kochala jsem se:-)
VymazatNeskutečně Vám to Lucko sluší!!!
OdpovědětVymazatKrásnou neděli bez nehod;-) přeje pravidelná čtenářka Karolína
Karolíno, moc díky a díky za návštěvy! Krásné dny!
VymazatNO ,UŽ CHYBÍ JENOM FOTO SPODNÍHO PRÁDLA.....KLÁRA
OdpovědětVymazatNo to je pravda.
VymazatLucko,stylový outfit který Ti moc sluší......
OdpovědětVymazatMarťo , moc díky...žlutá je v kurzu :-)
Vymazatjako ze žurnálu...moc hezké
OdpovědětVymazatŠárko , díky!
VymazatOdkudpak je to krásné kolo? :-)
OdpovědětVymazatAneto, kolo značky PILEN , ze Švédska, prodávám je:-) Krásné dny!
VymazatSuper outfit ;) obdivuju. Já na kolo jen v cyklistickym a v helmě ;)
OdpovědětVymazatAndreo, moc díky! No já jsem právě hrozně chtěla kolo pro nesportovce, abych nemusela být ve sportovním...ale je pravda , že bez helmy je to asi trochu nebezpeřné, ale s klasickou hlemouby to bylo jako pěst na oko, musím se poohlédnout po nějaké té stylové vrzi helmy:-)
VymazatKalhoty super! A co plíce, dobrý? :-)
OdpovědětVymazatBarboro díky! Plíce v pohodě...nehonila jsem se:-)
VymazatLucie, tak to ti opravdu sekne /včetně kola/. Myslím, že víc asi trpěla jiná část těla než plíce, ale to je o zvyku .)
OdpovědětVymazatRenato děkuju:-). No zátím je i ta část v pohodě...ale uvidíme aby se ještě neozvala:-)
VymazatTéééda, ty jsi sladěná do posledního detailu ....
OdpovědětVymazatLuci, krásné kolo i outfit .... Marki