nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....


Lucie, to okno Ti neskrývaně závidím :-) Tam bych vydržele ležet s knížkou ... no hodně dlouho :-) Užij si plavání!
OdpovědětVymazatBarboro, díky, okna jsou hojně využívána, nejčastěji tam ale pobývají kočka nebo pes a hned po nich Adam nebo já :-) Plavaní byl balzám:-)
Vymazat"květináč" z folie je suprovní! díky za inspiraci :-) Iveta
OdpovědětVymazatIveto není zač! I já díky!
Vymazatnení nad přírodní dekoraci, krásně ksi to Luci vyřešila. Ty okna jsou pecka - ty ti moc závidím ....je překrásně ,akorát jsem ostříhala okrasné keře .Plavání je bezva - užívejte si to s Adamem.Hanka
OdpovědětVymazatHanko moc díky, plavání je teď pro mě opravdu nádhra, nejraději bych se pohybovala jen ve vodě :-))) Krásné dny!
VymazatJako vždy krásné a to okno také velmi závidím!
OdpovědětVymazatMoc díky!!! Krásné dny!
Vymazatta kroucená větev je parádní! umím si ji představit téměř v každém interiéru ;-) bára.kára
OdpovědětVymazatBára , to je pravda, větev je universální urřitě pro ni najdu hojné vužití:-)
Vymazatnádherné :) kúsok prírody zakomponovaný do pekného interiéru :)
OdpovědětVymazatpozývam na súťaž o bytové doplnky: TU
Moc díky, juknu se . Krásné dny!
VymazatTo jsem se zase pokochala! :-)
OdpovědětVymazatTaky jsem dnes byla s dětmi v bazéně. Ale poklidného nadnašení jsem si s nimi moc neužila :-) Příště je asi nechám doma ;-)
Báro, díky, tak já už si teď s Ademem na plavču celkem užiju, plave, takže i když hlídám už to není tak intenzivní :-))) Přeji pohodové dny s bříškem!
VymazatTa větev se vám opravdu povedla, bezvadně se tam hodí, tyhle kroucený mám moc ráda. Sezení na okně také celou dobu co k vám chodím obdivuju. Asi bych toho moc nepřečetla, pořád bych koukala z okna.
OdpovědětVymazatMějte se fajn.
Jarka
Jarko moc díky, taky tam často sedím a jen tak se kochám pohledem ven:-) Krásné dny!
Vymazatto okno.... nádhera... hlasitě závidím :-)) a celkově to působí tak příjemně s krásně sladěně :-)
OdpovědětVymazatLuLu
Lulu děkuji moc:-) Krásné dny!
VymazatPROČ si větev kupujete?
OdpovědětVymazatOdpověď je v článku.
VymazatAhoj Lucko, nadherne si to vyriesila s priestorom nad komodou. Predstavovala som si nieco podobne, bez zavesenia cohokolvek na stenu v style "keep it simple", ktory vam doma tak nadherne sedi ;)
OdpovědětVymazat