Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

nový byt...

...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....

kroucená větev...

...a pár DIY dekorací!



Krásné úterý blogerky!

Volné místo v obýváku jsem vyřešila větví...


...a i když mi na zahradě roste kroucená vrba a její větve často používám, nekroutí se tak pěkně , jako kroucená líska...



...takže tu si do zahrady taky určitě pořídím !
Tuhle větvičku jsem koupila v Hornbachu.




A taky jsem pozměnila dekorace na komodě...



...velká mramorová krabička je vlastně obyčejná kartonová, polepená samolepicí tapetou s motivem mramoru a jeden ze svých sukulentů jsem šoupla do pytlíku ušitého z černé zahrádkářské folie :-)



A protože jsem ubrala rostliny a demižon z velkého okna, na chvíli jsme si udělali sezení i v okně v obýváku:-)

Dnes jdeme opět na plavání, které mi dělá čím dál tím líp, není nad to nechat se trochu nadnášet :-)))

Užijte si krásné úterní odpoledne!

Komentáře

  1. Lucie, to okno Ti neskrývaně závidím :-) Tam bych vydržele ležet s knížkou ... no hodně dlouho :-) Užij si plavání!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Barboro, díky, okna jsou hojně využívána, nejčastěji tam ale pobývají kočka nebo pes a hned po nich Adam nebo já :-) Plavaní byl balzám:-)

      Vymazat
  2. "květináč" z folie je suprovní! díky za inspiraci :-) Iveta

    OdpovědětVymazat
  3. není nad přírodní dekoraci, krásně ksi to Luci vyřešila. Ty okna jsou pecka - ty ti moc závidím ....je překrásně ,akorát jsem ostříhala okrasné keře .Plavání je bezva - užívejte si to s Adamem.Hanka

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Hanko moc díky, plavání je teď pro mě opravdu nádhra, nejraději bych se pohybovala jen ve vodě :-))) Krásné dny!

      Vymazat
  4. Jako vždy krásné a to okno také velmi závidím!

    OdpovědětVymazat
  5. ta kroucená větev je parádní! umím si ji představit téměř v každém interiéru ;-) bára.kára

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Bára , to je pravda, větev je universální urřitě pro ni najdu hojné vužití:-)

      Vymazat
  6. nádherné :) kúsok prírody zakomponovaný do pekného interiéru :)

    pozývam na súťaž o bytové doplnky: TU

    OdpovědětVymazat
  7. To jsem se zase pokochala! :-)
    Taky jsem dnes byla s dětmi v bazéně. Ale poklidného nadnašení jsem si s nimi moc neužila :-) Příště je asi nechám doma ;-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Báro, díky, tak já už si teď s Ademem na plavču celkem užiju, plave, takže i když hlídám už to není tak intenzivní :-))) Přeji pohodové dny s bříškem!

      Vymazat
  8. Ta větev se vám opravdu povedla, bezvadně se tam hodí, tyhle kroucený mám moc ráda. Sezení na okně také celou dobu co k vám chodím obdivuju. Asi bych toho moc nepřečetla, pořád bych koukala z okna.
    Mějte se fajn.
    Jarka

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jarko moc díky, taky tam často sedím a jen tak se kochám pohledem ven:-) Krásné dny!

      Vymazat
  9. to okno.... nádhera... hlasitě závidím :-)) a celkově to působí tak příjemně s krásně sladěně :-)

    LuLu

    OdpovědětVymazat
  10. PROČ si větev kupujete?

    OdpovědětVymazat
  11. Ahoj Lucko, nadherne si to vyriesila s priestorom nad komodou. Predstavovala som si nieco podobne, bez zavesenia cohokolvek na stenu v style "keep it simple", ktory vam doma tak nadherne sedi ;)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie