Stránky

18 února 2014

čím dál ...

... tím větší!Krásné úterý blogerky!

32.týden!

Utíká to celkem rychle, ale vím, že od teď bych byla ráda,  aby to utíkalo ještě rychleji. Mimi se začíná pěkně roztahovat. Já se cítím  zatím v pohodě, pokud pominu zadýchání se při rychlé chůzi a nebo po výšlapu 3 schodů :-)))
Ale velikost mého břicha začíná být trochu na obtíž, spánek -  nic moc, kromě toho , že nemůžu spát ve svých obvyklých pozicích, tedy skoro na břiše a nebo na zádech, se mi  moje obrovské překážející břicho začíná extrémeně hýbat právě ve chvíli, kdy já bych se ráda hýbat trochu přestala:-))).
Dokonce i muž si tuhle "stěžoval, když jsme leželi přitulení, že to miminko zvládá kopat skrze mě
až do něj :-))).
  Obouvání bot se stává taky náročnou a zdlouhavou prací a to jsem tentokrát ráda, že mi zatím tolik neotékají končetiny i když kozačky jsou trochu těsnější, stále je obuju.


Ale na druhou starnu, jsem ráda, že i přes tu velikost mám stále dost energie na plnění běžných deních čiností  a ještě mi zbývá na reorganizaci pokojíku...a že tam je jí potřeba :-))).
Přeji krásný večer!16 komentářů:

 1. ale strašně vám to spolu s bříškem sluší.)

  OdpovědětVymazat
 2. Luci, tobě to tááááák sluší ..... krásné bříško !!!! Marki

  OdpovědětVymazat
 3. Luci, si bohovská s tým bruškom. Andrea

  OdpovědětVymazat
 4. Joj Luci krásné bříško i když nepohodlné :). Hlavně hodně zdravíčka Vám přeje Irma

  OdpovědětVymazat
 5. Luci vypadáš skvěle a máš můj velký obdiv za to, jak to vše zvládáš a podle mně překypuješ energii!!! ;-) Jsi neuvěřitelně činorodá a šikovná žena. Posílám hodně pozdravů, zdraví (Vám oběma) a sil <3 :) paaa R.

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné, moc ti to bříško sluší :) K*

  OdpovědětVymazat
 7. Luci, pupíček krásnej!!!!!!! Taky mám pocit, že rostu ze dne na den, a to jsem o pět týdnů později... Tak hezkou noc a sladké sny :-)

  OdpovědětVymazat
 8. někomu to těhotenství prostě sluší, a tobě rozhodně! bára.kára

  OdpovědětVymazat
 9. Luci, čím dál větší ,ale stále kráska:) máte hezké bříško, s tím spaním chápu, je to síla, ale za chvilku to bude za Vámi a až nebudete mít břicho tak budete mít na noční nevyspání miminko.. tak to si nevyberete, ale ono obojí má své kouzlo. A s odstupem času budete i na tohle zase ráda vzpomínat. Máte můj obdiv za pohodu nadhled a zvládání ještě rekonstrukce pokojíku. :)
  Užívejte klidu. Martina

  OdpovědětVymazat
 10. Ty si překrásná maminka.) Úplně se tady nad těma fotkami i slovama usmívám a trošku i závidím, ten pocit, když mimi takhle "komunikuje", je krásný:)

  OdpovědětVymazat
 11. Luci to teda, fakt je tam jen jeden? Moje švagrová vůbec bříško neměla, všichni jí říkali, že mimi nosí na zádech v batohu :-D. Přeji rál hodně energie a pohody a až to bude, ať je to rychlovka ;-) Zatím paa

  OdpovědětVymazat
 12. Že by čutálista?Hlavně zdraví!!!!

  OdpovědětVymazat
 13. Pane jo , to je pořádnej břuch:)) ,ale moc vám to sluší. Hlavně hodně zdravíčka přeji!!
  Petra

  OdpovědětVymazat
 14. velmi krasne brusko, prenadherne :) vela stastia. kristina

  OdpovědětVymazat