nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....


Luci,
OdpovědětVymazatja to furt rikam,ze sourozenecka laska hlavne u deti je uzasna,..nevim..mozna to u dvojcat sleduji vice,ale neni nic krasnejsiho nez kdyz se ti dva brouckove moji objimaji,pusinkuji nebo jen treba vedou za ruku.Jak jsou stejne stari tak si fakt rozumi.U tebe zas vyhoda,ze Adam uz treba muze pochovat ci malounko pohlidat.Lodger fusaky mam do dnes a i kdyz za dva byla cena dost vysoka,nemenila bych.Uzivejte dal.
Luci, já myslím, že to Adamovi vydrží na stálo. Naši kluci jsou od sebe tři a třičtvrtě roku, bylo to stejné, Martínek Vítka zbožňoval a teď jsou to parťáci. I když ho mladší Vítek zlobí, Marťa ho pořád brání a všude chtějí spolu. Užívej si to, tohle jsou vzácné chvíle, které budou za chvíli nenahraditelně fuč.
OdpovědětVymazatTo je opravdu hezký, když se mají sourozenci takhle rádi a Adámkovi mimi evidentně svědčí! :)
OdpovědětVymazatJe to pěkné, sourozenecké fotky, my jich moc nemáme. Jen ať to klukům vydrží, moc jim to sluší! bára.kára blog
OdpovědětVymazatLucko je vidět jak jsou bráchové spolu spokojeni a Maxík přibírá.....už je to cvalík
OdpovědětVymazatNádherné fotky a ta modrá deka vypadá nádherně mazlivě. No, protože mám dva nemazlící autisty, tak tyhle chvíle objímání a pusinkování neznám, ale přesto vím, že se mají rádi...
OdpovědětVymazatTohle jsou nejhezčí okamžiky u sourozenců, já mám kluka a holku a i když je Adamovi čtrnáct tak Anetce dá pusu na dobrou noc.Máš Lucko krásnou deku.....měj se krásně Iveta
OdpovědětVymazatKrásné "pruhované dueto":-)
OdpovědětVymazatLuci, to je nádhera, je vidět, že si kluci společné chvíle užívají :o). Tak ať mají takových chvilek za život co nejvíc!
OdpovědětVymazatKrásní chlapečci.
OdpovědětVymazat